Zápisník II.

Jedná se vlastně o můj druhý zápisník na všechno možné. Od věcí co mam ráda až po podstatnější věci ohledně práce. Vytvářím si zde i různé seznamy toho co bych si přála. Ale zapíšu si sem i bodově zajímavé věci co se mi staly a kde jsem byla. Prostě vše co si chci zapamatovat a nebo jen vytvořit menší vzpomínku na to jaká jsem byla.

Zápisník I.

Později jsem jistě dám pár fotek a možná natočím i krátké video. Protože se zde najdou stránky, které nejsou tak informativní, spíš jsou to takové koláže. Dám jsem i věci z prvního zápisníku. Oba dva používám najednou. Jenom některé věci se už do prvního nevejdou. V prvním mimo jiné mam napsané seznamy koncertů kde jsem byla. Proto sem mohu dávat přesné data stará i 10. I když si toho dost pamatuji, kde co bylo a s kým jsem tam byla. Přesný den se mi bude dávat hůř do kupy, protože se zde bavíme o stovkách koncertů.

My new book

My new penloop

U tohoto zápisníku jsem si chtěla pořídit poutko na tužku. Na výběr sice byla i šedá, ale líbilo se mi něco kontrastnějšího a červená pěkně k šedé pasuje. Upřímně poutko tolik nevyužívám, protože píší různýma tužkami.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: