3x koncert Depeche Mode

Depeche Mode, jen škoda, že ne víckrát. DM je jedna z mých nej kapel a jak to tak bývá, tak ani já jsem je neviděla tolikrát kolik bych chtěla. Ale jsem ráda, že jsem je vůbec viděla a to je hlavní. Další jejich koncert mě čeká letos 24.5. a jen doufám, že se nám podaří první řada jako na předchozích koncertech.

Předchozí data:

2010 – 14.1. Praha
2013 – 23.7. Praha
2014 – 10.2. Praha


2010 – 14.1. Praha
Zima. Překonané takzvané zábrany. Vystrašení security. Úděsná šatna na závěr.
To jsou jen základní body této úžasné akce. Zima nám byla, ale čekat se před koncertem vyplácí. Díky tomu, že lidi byly tak nedočkaví, tak v naší části, jsme před tím než měli pouštět, prošli jednoduchýma „zábranami“ kde byla nastavená jaká si klikatá cesta. Jak si važně mohly myslet, že toto někoho zastaví…nejsme přece na letišti. Ostatní lidi čekaly, ale ke konci i oni prošli zábranami. Inu serucity chtěly ať se vrátíme… naivní představ… a tak se před námi schovali vevnitř. 😀 Další problém nastal při vstupu na plochu, kde mě nechtěli pustit s taškou a tenkou bundou. Musela jsem do šatny, kde jsem vše nechala. Přeskočím teď na konec. Chtěla jsem jet posledním vlakem, ale ten jsem nestihla, protože přes hodinu jsem čekala u šatny, kde jim vše popadalo. Nakonec jako většina lidí jsem musela přelézt pult a své věci najít. Byly všude možně a jen jsem byla ráda, že mi jě někdo neukradl a našla jsem je. Važně tohle se nepovedlo a do šatny v o2 aréně se díky tomu nehrnu.
Zpět ke koncertu, který byl úžasný. My připravený s korunami, svítícími tyčkami, jsme si ho dokonale užili. Kristýna naštěstí prošla a nemusela do šatny a tak udržela první řadu, kde jsme obě zapařily.

Depeche Mode - společně jim to sluší :-)

Depeche Mode – společně jim to sluší 🙂

 

2013 – 23.7. Praha
Ještě víc jsme si užili tenhle koncert a zapařili (jinak říci nejde) na jednu skladbu, která vlastně ani není naše oblíbená, ale dá se na ní skvěle zablbnout. A první řada vede. Na koncert jsem znova vyrazila s Kristýnou.

 

2014 – 10.2. Praha
Lístek na tento koncert jsem měla ještě před ním, než byl koncert v roce 2013. Zas jsme si ho skvěle užili v první řadě. S Kristýnou jsme nejvíc zaskákali na skladbu jako minule.

 

Comments

  1. V roce 2014 jsem taky byla na Depeche Mode, bohužel už jsem chytla už ty horší místa, takže jsem Davida nemohla pořádně okouknout 😦 Pamatuji si, že v ten den mi bylo hrozně špatně a den na to, jsem jela do nemocnice s mononukleozou. Ovšem zážitek to byl skvělý, škoda že letos mají termín koncertu, kdy já maturuji.

    • Aspoň, že se ti podařilo jít v roce 2014. I když druhý den jet do nemocnice… tak to je teda zakončení. Ale je obdivuhodný, že si na koncert šla. Taky jsem zažila, že jsem byla na koncertě nemocná. Nejhorší byla otrava jídlem, kdy jsem se druhý den nemohla hnout. Ale na nemocnici to nemá. Škoda, že ti to letos nevyjde. Mě se to taky dost motá do školy, tak snad se to s ničím krýt nebude. 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: