Kdo je tady fešák fešácký V.

Už po páté se setkáváme u žebříčku na téma fešných herců. Dnes vám předvedu další tři a třeba si mezi nimi najdete vašeho favorita. Navíc vám ke každému připojuji 3 tipy na věci, kde si zahrály. Nejde po každé o ty největší pecky, či dech-beroucí filmy. Ale jim se to v nich povedlo a nebo jim to tam sluší, čí oboje najednou. Dávám vám jsem jen 3 tipy, pokud jich budete chtít víc, tak stačí napsat a není problém. Vybírala jsem hlavně věci, aby si nebylo tolik podobné mezi sebou u herců a zaměřila jsem se spíš na ty novější, až na pár výjímek.
Teď však dost keců okolo a můžete se pustit do žebříčku.

Článek pro někoho může obsahovat drobné spoilery, podle mě tu nic závažného není, ale kdyby byl někdo vážně detailista, tak jsem varovala.

 1. Matthew MacFadyen
 2. Simon Baker
 3. James McAvoy

Speciální avatary k žebříčku:

  

James McAvoy

3. místo
James McAvoy
rodné jméno: James Andrew McAvoy
narozen: 21 duben 1979, Port Glasgow, Scotland, UK
výška: 170 cm
TiP: Wanted, X-Men: První třída, Penelope

James McAvoy

Ty jeho štěněčí, nešťastné oči pohnou skoro každým srdcem. Za mladších let mohl vypadat někdy jako ucho a když ho blbě ostříhají, tedy spíš neostříhají, tak prostě vypadá nedobře. 😀 Ale někdy je prostě dokonale k sežrání a ještě k tomu skvěle hraje. A za všechny plusy se dostal do našeho žebříčku. Za všechny ty mínusy skončil na třetím místě. Tak jako tak je to jistě velký úspěch a zkuste se mrknou na jeden z jeho filmů. Natočil jich už dost, tak se podívejte i na jiné, než vám zde píši do tipu. protože třeba vám z těchto žádný nepadne do oka, ale jiný ano. Zde jsem vám chtěla ukázat 3 rozdílné díla.

 • Wanted – akční, někdy trochu na hlavu postavený, ale s efektními záběry… to se musí nechat
 • X-Men: První třída – aneb x-meni zamlada. Ne ostatní díly to ve všem nenavazuje, ale přesto je to film, který zabaví a pokud máte rádio věci na motivy komiksu, ta hr na to.
 • Penelope – je libo trochu romantiky, kde on je prostě roztomilí, tak tohle by mohlo být pro vás.

2. místo
Simon Baker
rodné jméno: Simon Baker-Denny
Narozen: 30. Červenec 1969, Launceston, Tasmania, Australia
Výška: 178 cm
TiP: Mentalista, Země mrtvých, Podnájemník

Simon Baker

Charisma, sexy usměv a nesporný herecký talent. To je najednou na jednoho až moc plusů, tak abych ho moc nepřechválila. I on někdy ujede ze svým účesem a někdy jeho tvář působí až moc uměle, debaty proč tomu tak je nechám na vás. U nás si za to všechno získává pěkné druhé místo, které si jistě zaslouží. Protože je to bezesporu kvalitní herec a ne jen fešák na koukání, či věšák na šaty. 😀

 • Mentalista – detektivní, krimi seriál z rozsáhlým příběhem a k tomu Simon Baker odhadne lidi jen z toho, když se na ně podívá…
 • Země mrtvých – posapokaliptický svět, plný zombíků, kteří nejsou takový jak by se mohlo nejdříve zdát. Ale hlavně Simona Bakera se dá skvěle dívat a i ho poslouchat.
 • Podnájemník – pro někoho lehce hororové, pro mě spíš drama s trochou krimi, aneb Simon Baker v trochu jiném podání.

1. místo
Matthew MacFadyen
rodné jméno: David Matthew Macfadyen
narozen: 17 Říjen 1974, Great Yarmouth, Norfolk, England, UK
výška: 191 cm
TiP: Pýcha a předsudek, Tři mušketýři, Death at a Funeral (Horší než smrt)

Matthew MacFadyen

Sexy hlas, který je jeho silnou stránkou, navíc jeho úžasné, někdy štěněčí oči mluví za své. Má i dost hereckého talentu. A pokud ho zrovna špatně neostříhají a nevyfotí, tak je to prostě fešák fešácký, který si z nějakého záhadného, ale snad šťastného důvodu u nás získává první místo. A to znamená nejen úspěch, ale i fotku navíc v žebříčku oproti ostatním v něm. Ale co, prostě je to první místo a to je paráda. 😀

(Nedávno jsem viděla v divadle herce, který mu byl i vcelku podobný, ale to jen tak pro zajímavost)

 • Pýcha a předsudek – romantika, pěkný příběh a krásná krajina. Nakonec sice vše dopadne dobře, ale rozhodně se nejedná o žádnou blbost.
 • Tři mušketýři – zapomeňte na originál, berte film s nadsázkou a rozhodně se zasmějete a pobavíte… v jednu chvíli to vypadá jak vzdušní piráti.
 • Death at a Funeral (Horší než smrt) – jednu chvíli mě napadlo, proč to sem vlastně dávám, ale asi proto aby jste tu měli i nějakou tu komedii u které se zasmějete.

Matthew MacFadyen

Máme tu zas konec žebříčku. Doufám, že se vám líbil a budu ráda za komentáře k tématu či hlas pro jednoho z fešáku v anketě na konci článku. Pokud necháte komentář i hlas, tak to potěší dvojnásob. Pokud jste už v anketě dříve hlasovaly. Tak můžete znova. Anketu neuzavírám, protože do ní stále přidávám nové herce. Nechci je tam všechny vypsat najednou, pokud se jejich žebříček nezačne blížit. Tedy aspoň teď to ještě nějaký čas bude.

 

Předešlé žebříčky z této řady:

 

Comments

 1. Začalo další kolo SONC

 2. Tak v Pýše a předsudku je rozhodně super 😀
  Ani ne tak vzhled ale charakter postavy je spracovaný super 🙂

 3. tak z této trojce mám nejraději Jamese … nevím proč, ale nějak mi přirostl k srdci 🙂

 4. James McAvoy je jasnýýý favorit :)))) Mám pro tebe blogové letadlo 🙂 http://ladyesik.wordpress.com/2012/11/07/blogove-letadlo/

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: