Kdo je tady fešák fešácký IV.

Po čtvrté se setkáváme u žebříčku, kde hledáme fešáky a stále nedochází. To je samozřejmě dobře. Sice sem tam mam nějaký nápad na žebříček a dost jich mam rozepsaných, ale teď nemam moc času je dokončit, ale to není ten hlavní problém. Prostě nemam náladu něco tvořit a posledních pár střed jsem chtěla žebříček vynechat, ale nakonec jsem ho stejně vytvořila. Tady vidíte, že ikdyž není čas a nálada dá se něco vytvořit, ale nejde to do nekonečna. Nechci řadu žebříčku přerušit, ale abych měla náskok v jejich tvoření mi prostě nejde.

Teď se teda můžeme pustit do žebříčku a snad se vám zde nějaký ten fešák zalíbí. Je tu dost žhavých tipů. 😀 A věřte že seřadit je v žebříčku za sebou bylo těžké.

  1. Alexander Skarsgard
  2. Ian Somerhalder
  3. Chris Hemsworth

Speciální avatary k žebříčku:

   

 

 

3. místo
Chris Hemsworth
narozen: 11 srpen 1983, Melbourne, Victoria, Australia
výška: 191 cm
hrál v: Thor, Avengers, Sněhurka a lovec, Chata v horách

Chris Hemsworth

Pro někoho hezoun, pro někoho horda svalů pro mě to jsou hlavně jeho oči. Inu je to fešák, je to doslova kus fešáka s nádhernýma očima. Prostě radost pohledět. Proto jsem ho do této série žebříčku musela zařadit. Tak uvidíme kolik si zde najde fanoušku.

Chris Hemsworth

 Chris nejspíš většina z vás bude znát jako severského boha hromu, přes pauzák zvaný komiks. Zahrál si totiž boha Thora, který tak úplně nemá vše spojené s tím povodním ze severským mýtů, ale aspoň je to fešák.

 

2. místo
Ian Somerhalder
Rodné jméno: Ian Joseph Somerhalder
Narozen: 8 Prosinec 1978, Covington, Louisiana, USA
výška: 177 cm
hrál v: The Vampire Diaries, Puls, Ztraceni, Marco Polo

Ian Somerhalder

Sexy zadumaný pohled či rošťácký úsměv, toto dostanete v jednom balíčku zvaný Ian Somerhalder. U něj platí, že čím je starší, tak tím je hezčí, teda zatím. Takže dokud nám nezoškliví, věci se přece jen opakují, nebo dokud mu zase na hlavě nevytvoří nějaký prapodivný účes, tak si ho umístíme do našeho žebříčku.

Ian Somerhalder

Ian většina z vás bude znát jako sexy záporného upíra Damona. Inu na špatné kluky holky letí. A on je v The Vampire Diaries prostě k nakousnutí… ironií je, že kdo tam kouše je on… kdo ví kdy se tedy zakousne do tebe.

 

1. místo
Alexander Skarsgard
rodné jméno: Alexander Johan Hjalmar Skarsgard
narozen: 25 Srpen 1976, Stockholm, Stockholms län, Sweden
výška: 193 cm
hrál v: True Blood: Pravá krev, Melancholia

Alexander Skarsgard

Charismatický herec se severu, který umí okouzlit a to natolik, že jsme ho umístily do žebříčku až na vrchní příčku. Teď je čas se jít pokochat.

Alexander Skarsgard

Alexandera budete teď nejvíc znát jako záporáka na plná čára, aneb zahrála si upíra Erica Northman v True Blood, kde si ho zamiloval nejeden divák natolik, že se kouká na všechny díly, kde si zahrál. 😀

 

Máme tu konec žebříčku, budu ráda, za nějaký ten komen k tématu a když budete hlasovat v anketě. Snad vás obsazení aspoň trochu zaujalo a našli jste si zde svého favorita.

Předešlé žebříčky z této řady:

 

Comments

  1. No mně se líbí víc Stefan z TVD než Ian 😀 … Ale Thor, ohohoh 😀

  2. Damon, Eric, Thor

  3. 😀 tak já mám jasno … tyto tři bych seřadila … 1.Ian , 2.Chris a 3. Alex …. Ian prostě vítězí 😀 …. ale jinka ti ostatní chlapci v žebříčku … mňam …. mazlíci 😀

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: