Máme rádi padouchy I.

Vítám vás u dalšího žebříčku. Dneska se podíváme na seriálové záporáky, které však máme rádi. Ale dost proslovů na začátek a rovnou se pustíme do samotného žebříčku. Jen vám popřeji příjemnou zábavu a budu ráda, když mi na závěr necháte nějaké komentář.

Nezapomeňte se zapojit do soutěže

O ceny

  1. Lucifer, kterého si zahrál Mark Pellegrino
  2. Master, kterého si zahrál John Simm
  3. Jim Moriarty, kterého si zahrál Andrew Scott

 

3. místo
Jim Moriarty (James Moriarty)
ztvárnil ho: Andrew Scott
Seriál: Sherlock
Epizody: 4 (1 a 2 série)

Dá se říct, že nikdy nebyl Moriarty tak šik jako je teď. Mladý, geniální v padnoucím obleku či v roli gaye má kolem sebe nelítostnou auru. Konzultant pro kdejakého zloducha… Někdy znuděný prevít, který si dokáže lží získat lidi na svou stranu.
Prostě paráda…

Andrew Scott stvárnil Jima Moriartyho prostě skvěle. Ano na začátku si na něj musíte zvyknout některé věci vám nemusí padnou do oka, ale když na tuhle hru sním přistoupíte, tak zjistíte, že to má své kouzlo a na Moriartyho to hází úplně jiný pohled. Což je podle mě velký plus. Inu nikdy dřív nebyl Moriarty tak šik, mladistvý a energický.

U nás získal skvělé třetí místo a já jsem moc ráda, že ho tu mam.

2. místo
the Master
ztvárnil ho: John Simm
Seriál: Doctor Who (Pán času)
Epizody: 5

Šílený Pán času, který rozhodně nemá všech pět pohromadě, ale přesto dokáže plánovat rozsáhle plány, které mu do jisté míry, nebo spíš do jistého času vycházejí. Ale přesto nemá zrovna šťastný život a ještě k tomu ty bubny v hlavě.

John Simm je skvělý herec, který má na první příčce rodinu. Inu proto se spíš v herecký branží drží doma. Roli Master (u nás je myslím přeložen jako Vládce) zahrál opravdu dobře získal si jak on, tak jeho postava mnoho fanoušků, které by ho rádi v této roli viděly zas. Inu role mu prostě sedla to se musí nechat. A za to jsem moc ráda, protože se ucházel o roli Watsona, kterou nezískal a skočil jako Master. Jestli je to dobře či ne, to nechám na vás, podle mě to špatně nedopadlo

Zde má 2 místo, které si jistě zaslouží.

1. místo
Lucifer
ztvárnil ho: Mark Pellegrino
Seriál: Supernatural (Lovci duchů)
Epizody: 10

Koho jiného než samotného ďábla dát na první místo. Padlý anděl, záporák až na půdu, který nevidí problém ani v zabití příbuzných… Snaží se jít za svým a jediná pravda je ta jeho pravda. Prostě okouzlující „chlapík“.

Mark Pellegrino je dobrý herec, který postavu ďábla zahrál na jedničku a ze svou tváří se na něj prostě hodil. Inu i on si získal pár fanoušků a do jisté míry nás v seriálu provázel i v celku dlouho.

Na první místo jsem chtěla umístit postavu Ďábla, takže podle toho se odvíjelo další pořadí. Hledat v seriálech roli ďábla a aby nebyla komická není tak lehké jak by se mohlo zdát na první pohled, ale nakonec jsem uspěla.

Máme tu konec žebříčku a já jen doufám, že se vám líbil a ještě raději budu, když mi tu necháte nějaké ten komentář, který bude k tématu, takže ne reklamy. A příští týden zas u dalšího žebříčku.

 

Comments

  1. Další kolo MFS

  2. 🙂 Tak znám jen Moriartyho

  3. Zadání 5.Kola MFS

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: