Okouzlující blondýnky II.

Dnes vám představuji vyšší elitu blondýnek a tým vyšší myslím to, že jsou lepší herečky než předchozí a už nám to nejednou ukázaly, ale při tom všem jsou stále okouzlující a to i když některým stoupla sláva do hlavy.

Ještě než se pustíme do žebříčku, bych chtěla říct, že tenhle žebříček jsem už z částí měla hotový, když jsem tvořila Okouzlující blondýnky I. Tedy tvořila jsem tyto žebříčky najednou. Později mě napadli i blondýnky do třetího vydání, takže vám mimořádně prozradím, že se ho zas dočkáte. Takže po dlouhé době, to bude série tří žebříčků na jedno téma.

  1. Sarah Michelle Gellar 
  2. Kristen Bell 
  3. Billie Piper

3. místo
Billie Piper
rodné jméno: Lianne Paul Piper
Narozen: 22 září 1982, Swindon, Wiltshire, England, UK
Výška: 165 cm
TiP: Doctor Who (Pán času), Secret Diary of a Call Girl (Tajný deník call girl)

Billie si dokázala získat mnoho fanoušků a to jak díky tomu jak hraje, tak i díky tomu jak vypadá. Inu je to přeci jen okouzlující blondýnka.
Z největší pravděpodobností jí znáte Doctora Who (Pán času), kde okouzlila nejenom diváky, ale i Doktora.
Dále jí bude te nejspíš znát z populárního seriálu Secret Diary of a Call Girl, který též běžel na našich televizích.
U nás si získává krásné třetí místo.

2. místo
Kristen Bell
rodné jméno: Kristen Anne Bell
Narozen: 18 červenec 1980, Huntington Woods, Michigan, USA
Výška: 155 cm
TiP: Veronica Mars, Hrdinové, Super drbna, Puls

Skvělá talentovaná herečka, která působí mile a hlavně je to opravdu okouzlující blondýnka, kterou nejspíš nejvíc znáte Veronici Mars, nebo hrdinů. Inu dokáže si vás získat v každé roli.
Mnozí z vás co tento seriál nesledují v originále nejspíš netuší, že propůjčila hlas „super drbně“ v seriálu Gossip Girl. Inu můžete jí „potkat“ v různých filmech a seriálech.
Zde má druhé místo, které si rozhodně zaslouží. Dlouho jsem přemýšlela jestli jí nedat na první místo, ale jelikož pro vás bude méně známa a sláva jí nestoupla až tak do hlavy (nejspíš), tak jsem jí nechala na druhém místě.

1. místo
Sarah Michelle Gellar
Narozen: 14 duben 1977, New York City, New York, USA
Výška: 163 cm (jako já 😀 )
TiP: Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer) /dávám první CZ název, protože pod tím je už za ty léta zažitý/, Ringer, Velmi nebezpečné známosti (Cruel Intentions), Scooby-Doo, Nebezpečná posedlost (Possession)

Skvělá herečka, kterou nejspíš nejvíc znáte, jako Buffy přemožitelku upírů. Inu tahle role je do jisté míry její životní. I když totiž získala velkou popularitu, která jí víc jak dostatečně stoupla do hlavy a její manýry byli pro nejednoho režiséra (… a další) nesnesitelné. (nevím jak je tomu teď) Tak si u diváku na jiných rolích nezískala takovou velkou popularitu a neprolomila se do třídy hereček, nad kterými „omdlívá“ fronta fanoušků. Ale přece jenom se našli i ty co překousli, že umí hrát něco jiného a tak nezapadla a pořád patří k cenným herečkám. Za z kouknutí stojí nový seriál Ringer, kde ukazuje svůj úžasný talent.
U nás si ta to vše získává první místo, které si zaslouží, za to že nezapadla a pořád táhne diváky.

A je to zas konec žebříčku. Doufal, že se vám líbil a zanecháte tu nějaký ten koment a také budete hlasovat v anketě. Inu čím víc vás bude hlasovat, tak tím bude přece její výsledek použitelnější.

Comments

  1. Dobrý výběr…:) Moc se omlouvám, za svoji absenci v komentářích, ale poslední dny nějak nestíhám…snad se brzy polepším:)

  2. http://va8a.blog.cz/1204/prvni-kolo-sonj
    Dej mi prosím hlas ráda oplatím

  3. Sarah:))

  4. Mně se líbí i Reese Whiterspoon… jestli se to tak píše

Trackbacks

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: