Herci z hlasem

V dnešním žebříčku se podíváme na herce z hlasem, a aneb vezmeme si pod náš hledáček ty co mají zajímavý hlas, který si lehce zapamatujeme, okouzlí nás a nebo není tak častý jako jiné.
Vybrala jsem tři herce, které je tedy lepší slyšet nenadabované, protože oni své postavě dávají hodně i hlasem. Ale dost okolků kolem a mrkneme se na ně.

Soutěž:
Pokud chcete se zúčastnit jednoduché soutěže, tak se stačí podívat sem: The Vampire Diaries (Klaus, Caroline)

Jedna z cen, pro prvního zúčastněného je a, že může navrhnout téma následujícího žebříčku. (Pokud bude chtít.)

  1. Joseph Morgan
  2. Matthew MacFadyen
  3. Benedict Cumberbatch

3. místo
Benedict Cumberbatch
rodné jméno: Benedict Timothy Carlton Cumberbatch
Narozen: 19. Červenec 1976, London, England, UK
Výška: 184 cm
TiP: Sherlock, Až na konec světa, Frankenstein (divadlo)

Krom jeho více vykrojeného horního rtu (Spíše rozpůleného), tak ho poznáte i díky jeho sexy hlasu, nějakému charizmatu 😀 a jeho hereckému vyjádření. Inu někomu se líbí jak hraje a někomu zas ne, ale tak to je prostě u většiny herců, kteří nejsou mdlí a dokáží hrát. Inu pokud ho ještě neznáte, mrkněte se na nějaký z mých typů a posuďte sami. Třeba si ho zamilujete jako miliony lidí před vámi. 😀 (A teď jestli přeháním)
Zde si získal třetí místo, ale jelikož je u nás už podruhé, tak je to prostě dobré umístění. Přece jen se dostat do našich žebříčku není jen tak.

2. místo
Matthew MacFadyen
rodné jméno: David Matthew Macfadyen
narozen: 17 Říjen 1974, Great Yarmouth, Norfolk, England, UK
výška: 191 cm
TiP: Pýcha a předsudek, Tři mušketýři, Death at a Funeral (Horší než smrt)

Herec, který opravdu umí hrát, skvěle se na něj dívá a ještě k tomu ten jeho pohled. Inu umí hrát i očima a to je prostě v dnešní době plus. K tomu sexy hlas, jak jinak a máme tu chlápka, který se nám dostane pod kůži, pobaví nás a tak dál. 🙂 Inu pokud se s ním chcete víc seznámit, tak se podívejte jeden z t mích tipů. Jsou dosti různorodé, takže vás snad něco padne do oka, tedy přesněji pokud ho ještě neznáte, tak vás vám on padne do oka.
U nás získal v tomto žebříčku pěkné druhé místo. Inu i jemu se stalo zatím takové souzené, ale třeba se to časem změní. 🙂

1. místo
Joseph Morgan
rodné jméno: Joseph Martin
Narozen: 16. května 1981, Wales, UK (Narodil se ve stejný den, měsíc jak já, jen ten rok má trochu dřív. Inu sympaťák)
Výška: 180 cm
TiP: Hex, The Vampire Diaries, Angels Crest, Jindřich VIII. (Ano taky se tam mihl, takže není to tak ani tip, spíš taková soutěž kdo si ho tam všimne a když mi to sem napíšete, kdy a kde tam je, tak vás cena nemine)

Charismatický talentovaný herec se sexy hlasem, to je prostě dokonalý balíček, který by si kde kdo přál. Zatím za sebou sice nemá kariéru nadupanou hlavními rolemi ve velko-filmech, ale s tím co v něm je a jak má našlápnuto je vysoce pravděpodobné, že by se z něj později mohla stát takzvaná zářivá hvězda plátna. Ale kdo ví, my v to můžeme zatím doufat. Takže pokud tohoto herce ještě nemáte v hledáčku, tak to udělejte, protože minimálně podle hlasu ho poznáte. A právě díky jeho hlasu, který není tak častý a tím jak mluví si u nás získal úžasné, dech beroucí první místo. Ano vím zas přeháním. 😀
Pokud ho chcete poznat lépe a nechcete se prodírat tím, kde hrál, což vám doporučuji, tak se aspoň podívejte na nějaký z tipů. Ale pravděpodobně ho znáte minimálně z The Vampire Diaries. A ještě pro upřesnění, soutěž, které je zmíněná u jednoho z tipů je skutečná a bude dobře hodnocená, protože z větší pravděpodobností na ní nikdo neodpoví. 😀
Takže shrnuto a podtrženo… 😀 jeho hlas si zapamatujete, dobře ho rozpoznáte a ještě se je na co dívat…

 
Na závěr ještě dodám, že Matthew MacFadyen a Benedict Cumberbatch mají podobné hlasy, proto nakonec bylo první místo v celku i jasně, ale boj nastal na druhém a třetím.

Doufám, že se vám dnešní žebříček líbil a zanecháte mi tu i nějaký komentář, který bude k věci.
Jak už jsem psala výše, tak se můžete zúčastnit SOUTĚŽE. A taky hlasovat v anketě, kterou najdete na konci tohoto článku. Vše co žebříček dočetly až sem moc děkuji a zatím se mějte.

Comments

  1. je u mě zadání prvního kola MFS

  2. Prosím pomocmi a dej mi tady hlas jsem tam jako mary-kate33 http://barbara-brunette.blog.cz/1204/soutez-o-nejlepsi-blog-roku-2012-1-kolo

  3. zajímavý článek,z těchto mužů znám jen J.Morgana 🙂

  4. Ahoj máš u mě ceny za 4.párty

Trackbacks

  1. […] Herci z hlasem Rate this: Share this: Pin ItPrintMoreDiggShare on TumblrEmailLike this:LikeBe the first to like this post. Filed Under: Ostatní Tagged With: Postaday2012 « Ceny za soutěž II. […]

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: