Jak to celé začalo…

Někdy je prostě těžké se usadit a zpracovat žebříček, který mam v úmyslu uveřejnit. Tato středa byla chaotická ještě dřív než začala. První žebříček co jsem začala připravovat, vystřídal jiný. Ale ani u toho nezůstalo a přišel jiný v něčem podobným tomuto, ale jakmile jsem ho začala tvořit, tak jsem přišla na to, že je zajímavé a hlavně pro mě zábavné se podívat jak se žebříčky vyvíjely. Ano… je to trochu sobecké, ale snad i vy se rádi podíváte jak to vlastně celé začalo a kam se to dostalo. A to ať žebříčky sledujete od začátku (pokud tu někdo takový je, tak napište, moc mě to zajímá) a nebo jste je začali sledovat až teď.

Pro tuto středu si dáme takové oddychnutí od normálních žebříčků a ohlídneme se nad tím co bylo.

Soutěž (pořádně si přečtěte článek, jedná se o velmi lehkou soutěž, dá se říct vlastně nesoutěž a jen taková odměna pro vás)

 

  1. Drsný a ještě drsnější
  2. Malý chlápci, ale v drahých autech.
  3. Ti kdo umí okouzlit.
  4. Hnědoocí krasavci

 

4. místo
Hnědoocí krasavci
Uveřejněn: 11.12. 2010

Jedná se o devátý žebříček.

Máme tu mimořádně i čtvrté místo.
V tomto žebříčku se poprvé objevili i faktická data. Takže krom toho, kdo je na jakém místě jste se už mohly i něco konkrétního o něm dozvědět. V tomto případě to bylo kdy a kde se narodil a také jeho výška. Ještě ne tak přehledně, ale přeci, jste byli informováni i o tom, kde dotyčný hrál. Což se v pozdějších žebříčkách objevovalo lépe značené. Ale v poslední době to vynechávám, protože je to věc, která jde jednoduše vyhledat a tak se spíš chci zaměřit na konkretní tipy.

 

3. místo
Ti kdo umí okouzlit.
Uveřejněn: 7.3. 2012

Jedná se o jednašedesátý žebříček.

Třetí místo zaujal jeden z nových žebříčků. A proč je tomu tak? Hlavním důvodem, že tímto žebříčkem se jejich celé éra znova obnovila a vy se na ně zas můžete těšit každou středu v 18:00. Navíc je to i celkem povedený žebříček to hlavně ve výběru obsazení. Také byl a i stále je hojně navštěvován a díky němu se na stránky začali vracet lidi.

 

2. místo
Malý chlápci, ale v drahých autech.
Uveřejněn: 29.11. 2010

Jedná se o druhý žebříček.
Tento žebříček ještě neměl titulní obrázek.

Další žebříček co si zde zaslouží být, je rovnou hned druhý žebříček. Vyšel sice krátce hned po prvním, když se podíváte, tak zjistíte, že to byl pouze jeden den, ale přesto jsme se někam posunuly. Žebříček začínal se začíná podobat těm dnešním. A tak jsem ho umístila na první místo.

 

1. místo
Drsný a ještě drsnější
Uveřejněn:
28.11. 2010

Jedná se o první žebříček.
Tento žebříček ještě neměl titulní obrázek.
Bylo zde i mimořádně místo, takové recesivní.

Jeden z mých oblíbených žebříčků, je vlastně ten co to celý zahájil. Sice se nese lehce v jiném duchu než další žebříčky a dnešním se podobá spíše jen strukturou, ale je to pořád žebříček a právě díky němu, se už přes rok můžete těšit z různých druhů žebříčků. A to je právě důvod proč jsem ho sem zařadila a nakonec ho dala i na první místo, protože si to bez kompromisu zaslouží. Navíc ho mam ráda, protože sem přece jen sentimentální člověk. A musím říct, že i zpětně se mi líbí, jaké lidi jsem do něj vybrala. Inu má své kouzlo začátků.

Blížíme se ke konci článku. Jak jste si všimli, tak mimořádně, zde byli 4 místa, ale ani to nestačilo aby zde byli všechny žebříčky, kde byl nějaký průlom. Dokonce jsem jich sem chtěla dát víc, ale pak by to byl moc dlouhý článek, který by vás nudil.

Co plánuji se žebříčky dál?
Krom toho, že chci stále pravidelně je psát a dávat je sem každý týden jeden, tak se snažím pracovat i na nich samotných. Snažím se vytvářet sama zajímavé titulní obrázky. Chtěla bych do nich víc vkládat videa a jiné zajímavosti, ale to se uvidíme časem.

A to je vážně už vše. Doufám, že se vám zavzpomínání líbilo a příště zas normální žebříček.

Comments

  1. Žebříčky jsou super, určitě pokračuj:)

  2. Já jsem pěkně zavzpomínala.. jako by mi byl tento článek ušit na míru, protože některé žebříčky si pamatuju ještě ze svých dávných návštěv tvých stránek 🙂 už zase budu chodit pravidelně.. tak jen tak dál, žebříčky mám ráda! 🙂

  3. Ty tvoje žebříčky jsou takovou milou a zábavnou raritkou 🙂

  4. Ahjo Sb obíhám a jukni se na můj blog

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: