Hledá se kudrnáč

V tomto žebříčku se podíváme na herce s neposednýma vlasama. Nevybrala jsem úplné kudrnáče, chlápky s afrem, ale věřte, že na recesivní žebříček tohoto směru se můžete v nejbližší době těšit, ale teď zpět k tomuto. Dneska se podíváme na herce, kteří nemají přímo rovné vlasy a v některých snímcích, seriálech se jim pěkně začaly kudrnatět. K tomu mají jisté charizma, idkyž to nemusí být žádné sexbomby, ale hlavní a třetí věc je jejich nesporný talent, kterého si všimnete a on vás okouzlí. A jelikož nechci udělat tento článek jen na slovech, když hodnotíme takzvané kudrnáče, tak jsem mimořádně hodím víc fotek a to nejen k prvnímu místu.
Takže se bude i na co dívat a upřímně lidi se rádi dívají na fotky. Navíc pokud dané herce neznáte, tak vás pár fotek mohlo přitáhnout a třeba se na něco s nimi mrknete, což je víc jak dobře. proto vám dám i drobný tip na jednu věc, která je teď aktuální, jsou díky ní o něco slavnější a hlavně má jistou kvalitu. Jen chci podotknout, že podle tohoto tipu jsem nesoudily kdo na jakém místě bude, protože pak by to byli jinak.

  1. Simon Baker
  2. Benedict Cumberbatch
  3. Matt Smith

 

 

3. místo
Matt Smith
rodné jméno: Matthew Robert Smith
Narozen: 28. Říjen 1982, Northampton, Northamptonshire, England, UK
Výška: 181 cm

Krásné třetí místo získal Matt Smith, kterému se zatím toto místo v žebříčkách u mě stalo osudným, protože na něm už je podruhé. Inu třeba se mu později podaří dosáhnout lepšího místa. Ale na druhou stranu je tu úspěch, že se mu podařilo dostat do dvou rozlišených žebříčku z takového množství lidí co by zde mohly být. Přece jen se snažím vybírat nové tváře, ale přece jen patřící do daného žebříčku. Ale teď zpět k němu.
Herecky nadaný herec, který dokáže okouzlit, získat si fanoušky na vlastní stranu a tak zůstat, třeba v Doctor Who. Ale svůj talent ukázal i jinde.
Ale jak je v našem žebříčku podstatné, má neposedné vlasy a tak nám tu zastupuje jednoho z angličanů „kudrnáčů“, kteří sice nejsou super sexy, ale jsou přece jenom okouzlující či roztomilí.

 

TiP: Doctor Who (Pán času)
Stvárnil: Doctora (Pána času)
Skvělý seriál, který jako jeden z mála má v popisu práce střídat tvář hlavního hrdiny. Směs anglického humoru, modré policejní budky a mimozemšťana, který patří už k vymřelým pánům času je strhující věc, která má své fanoušky. Budete k nim patřit i vy? Pokud neznáte, tak zkuste poznat, třeba je to totiž seriál pro vás.

 

2. místo
Benedict Cumberbatch
rodné jméno: Benedict Timothy Carlton Cumberbatch
Narozen: 19. Červenec 1976, London, England, UK
Výška: 184 cm

Na druhém místě skončil Benedict Cumberbatch se svými neposednými vlasy, charizmatem, nesporným hereckým talentem, zvláštními ústy a očima, tak nějak na špatném místě.
A ještě bych neměla zapomenout na jeho hluboký okouzlující hlas.
To by jsme měly Benedicta či Bena, jak chcete, v kostce představeného. Je to herec, kterého by měl člověk sledovat, protože jak to tak vypadá, tak ho čeká slibná budoucnost a on má rozhodně co ukázat. myslím tím samo sebou herecký talent a vlasy. 🙂
A idkyž není krasavec na první pohled, jako tomu bylo též na třetím místě v tomto žebříčku, tak má své kouzlo, kterým na sebe přitahuje chtivých všeho fanynek. Ale to k tomu prostě patří

TiP: Sherlock
Stvárnil: Sherlocka Holmese
Sherlock Holmes v moderním kabátě, teda v kabátě tak ani ne, ten si tahá ve starém nádechu, ale tahá sí ho v novém Londýně, co s mobilem za pasem. A jak by se mohlo na první pohled zdát špatné, usadit tuhle postavu do moderní doby, tak opak je pravdou. protože BBC to zvládla z naprosto bravurou, ale taky aby ne. Seriály a mini seriály umí točit, mají na to peníze a skvělé tvůrce, takže neváhejte a pusťte se do tohoto mini seriálu zatím o 2 sérii po 3 dílech.
P.S. Watson je machr

1. místo
Simon Baker
rodné jméno: Simon Baker-Denny
Narozen: 30. Červenec 1969, Launceston, Tasmania, Australia
Výška: 178 cm

Ze všech herců v tomto žebříčku nejmenší, za to ale s nejkudrnatějšíma vlasama. S úasžným úsměvem, charizmatem a to není žádný super fešák, ale hlavně má úžasný herecký talent a i v méně kvalitním filmu dokáže zazářit.
U nás si za to vše získal úchvatné, srdce drásající, ano vím, že přeháním, nekonečně skvělé první místo.
Ale teď vážně… nebo ne 🙂
Simon Baker je skvělý herec to se mu musí nechat. kdejaká fanynka miluje jeho úsměv a tato vražedná kombinace se zakousla i do našich žebříků a tak dlouho očekávaný herec se v nich konečně ukázal a rovnou získal první místo. Zaslouženě jak jistě někdo bude souhlasit a vy co ho neznáte… tak ho poznejte, stojí to za to.

TiP: The Mentalist (Mentalista)
Stvárnil: Patrick Jane
Znamenitý seriál, který stále okouzluje a baví své fanoušky. Inu má něco do sebe, ale to hlavně díky Simonu Bakerovy, který do své role vnáší něco co nás na tomto seriálu baví a třeba i fascinuje. Proto seriál doporučuji. Mrkněte na něj a třeba to bude něco pro vás.

Máme tu konec dnešního žebříčku, doufám, že se vám líbil. U jednoho byl problém najít adekvátní fotky, inu něco vhodného a různorodého sehnat, ale tak to prostě bývá, když máme konkrétní představu.
Budu ráda, když tu zanechána nějaký ten komentář, který není úplně mimo mísu.
A to je pro teď vše a těšte se na další žebříček.

Comments

  1. Když mi bylo 14 let, začala jsem hledat toho nejkudrnatějšího kluka ze všech. A našla a už jsem ho nepustila (v červnu spolu budeme 15 let) ;-). Takže jistě tušíš, že mám pro kudrnáče slabost a že jsi mi tedy článkem udělala velkou radost ;-).
    Pa pa, Viv

  2. Simon Baker je nejvíc sexy! 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: