Kdo na nás mluví?… aneb hlasy, který nás dostávají I. (herci)

Dnešní žebříček začíná sérii, žebříčku o lidech s charizmatyckými hlasy. V dnešním článku se zaměřím na herce a v příštím se plynule přesunu na zpěváky, takže doufám, že se vám žebříček bude líbit.

A jelikož herců i zpěváku se skvělými hlasy je několik a já se nechci opakovat co se týče předchozích žebříčků, takže pokud se vám toto téma bude líbit, tak v Prosinci udělám pokračování.

  1. Kiefer Sutherland
  2. Matthew MacFadyen
  3. Heath Ledger

3. místo
Heath Ledger
narozen: 4 duben 1979, Perth, Western Australia, Australia
zemřel: 22 leden 2008, Manhattan, New York City, New York, USA (accidental overdose of prescription drugs)
výška: 185
rodné jméno: Heath Andrew Ledger
hrál v: Temný rytíř, Imaginárium Dr. Parnasse, Zkrocená hora, Příběh rytíře, Kletba Bratří Grimmů, Roar, Ruce pryč, Deset důvodů, proč tě nenávidím, Pojídač hříchů, Casanova, Beze mě: Šest tváří Boba Dylana

Vybrání třetího místa bylo nejtěžší, protože jsem se nechtěla opakovat co se týče předešlých žebříčků a tak mě nakonec napadl Heath Ledger. Není to tak úplně herec co by jsem zapadl, ale i přesto jsem patří. Není to herec co by měl příjemný hlas na poslech, ale přesto, když vidíte jeho roli dabovanou, tak se sníží kvalita jeho postavy a to někdy jak to mu je třeba u Temného rytíře, kde stvárnil Jokera, kde s dabingem, který není zas tak špatný jeho postava je prostě 70% horší než s jeho hlasem. Jaký další snímek, kde pracoval s hlasem a s dabingem to prostě není ono je třeba Imaginárium Dr. Parnasse a proto si rozhodně zaslouží být v tomto žebříčku a díky tomu si člověk ještě víc uvědomuje, že je škoda, že mezi námi už není, protože jeho poslední role stály za to.

2. místo
Matthew MacFadyen
narozen: 17 Říjen 1974, Great Yarmouth, Norfolk, England, UK
výška: 191 cm
rodné jméno: David Matthew Macfadyen
hrál v: Pýcha a předsudek, Tři mušketýři, Bouřlivé výšiny, Válečníci, Perfect Strangers, Enigma, Hříšné město, Horší než smrt, V plamenech, Malá Dorritka, Robin Hood, Any Human Heart

Herec se skvělým hlasem a na netu najdete hlášky typu: „Měl by si ho nechat pojistit.“ „Takhle mluví bůh.“ Ano je pravda, že má skvělý hlas a díky němu si získlam mnoho fanoušku a navíc ho díky němu člověk pozná. Inu prostě nám nemohl chybět v tomto žebříčku, protože jsem prostě patří a skončil na druhém místě.
1. místo
Kiefer Sutherland
narozen: 21 Prosinec 1966, London, England, UK
výška: 175 cm
rodné jméno: Kiefer William Frederick Dempsey George Rufus Sutherland (že si neříká celým jménem frajer)
hrál v: 24 hodin, 24: Redemption, The Confession, Zrcadla, Telefonní budka, Na konci všech válek, Šílený policajt, Hráči se smrtí, Smrtihlav, Záhadné zmizení, Tři mušketýři, Strážce, Zloděj životů, Přistání naslepo, Manželství s nepřítelem, Desert Saints, Behind the Red Door, Twelve, Melancholia, Crazy Moon, Bratrstvo spravedlivých, 1969. Mladé pušky 1 a 2, Chicago Joe a holka ze šantánu, Twin Peaks, Maniak, Louskáček

Kiefer má skvělý hlas, který by se dal poslouchat hodiny a na jeho adresu nejedenou uslyšíte, že tento herec patří mezi ty co je prostě musíte vidět bez dabingu a to i hod lidí co se dívají na věci s dabingem. Prostě a jednoduše to myslí upřímně ohledně jeho hlasu a ne kvalitě dnešního dabingu. Je prostě pravda, že tenhle herec má příjemný, zajímavý hlas, který člověk prostě musí slyšet, protože tak jeho role mají něco víc než jiné. Když tedy má v nějakém filmu či seriálu delší proslov, kde si hraje s hlasem tak je to prostě paráda. A čím je stačí, tak jeho hlas je zajímavější. Inu proto si u nás získal skvělé první místo.

A máme tu konec dnešního žebříčku. Doufám, že budete hlasovat v nové anketě níže a zanecháte tu nějaký koment, protože jen na vás je, že budou takové žebříčky pokračovat.

Comments

 1. Dííky moc x) Ja osm rada že ju tu budem mať 🙂 Aj ked si už vobec nepamätám začo. Ale ak by ju hcel niekto moc moc nevadilo by mmi ak by tu nebola. Ale ďakujem že si aj tak naísala x)

 2. ou seš gold:D dikec moc very much 😉 🙂

 3. ou seš gold:D dikec moc very much 😉 🙂
  __________________________________:P

 4. Ahoj,postoupila si do finále!!tak si scháněj hlásky!! ať tvůj film vyhraje 😀
  http://girlsmoda3.blog.cz/1111/finalove-kolo-sonfilm

 5. Další kolo sonpár!!nezapomen schanet hlasy!! :)http://girlsmoda3.blog.cz/1111/sonpar-3-kolo

 6. No tak to už sa ani diviť nemusim :DD Ja si nepamätujem čo bolo predvčerom a nie pred mesiacom xD Ale dík že si si na tej cene aj tak dala záležať a aj tak si sa mmi ozvala.. x)

 7. 1.kolo sonsmajlík!!schánej hlasy!!http://girlsmoda3.blog.cz/1111/1-kolo-sonsmajlik

 8. prosíím piš to do reklam..jsem na to docela háklivá..příště už ti takové upozornění nebudu psát..(neber to zle)

 9. Ahoj,začala soutěž o nej fotku tak si sháněj hlasy :)►charmedkyp3.blog.cz

 10. Boužel si se umístila v Soutěži o nej jméno na posledním místě..Vyzvedni si diplom →http://charmedotazky.blog.cz/1111/diplom-za-3-misto-v-sonj#pridat-komentar

 11. ahooj.! prepáč že som tu dlho nebola ale bola som vmadride na sutažiach a potom strašne vela školy. teraz som chorá takže som pridala aj na stránku vela novéého. velmi sa ti ospravldnujem. 🙂

Trackbacks

 1. […] Kdo na nás mluví?… aneb hlasy, který nás dostávají I. (herci) […]

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: