Koho z herců nejspíš neznáte, ale měly by jste znát III.

Dneska tu máme 54 žebříček na téma: herci, které nejspíš neznáte, ale měly by jste znát. Jedna se o třetí část.
Jsou to různí herci, kteří hrály v různých filmech a seriálech, ale mají jedno společné a to je talent a to, že dokážou postavu zahrát opravdu realisticky. Ale dost řečí okolo a vrhneme se na žebříček.

 1. Misha Collins
 2. James McAvoy
 3. Tobey Maguire

 

3. místo
Tobey Maguire
narozen: 27 Června 1975, Santa Monica, California, USA
výška: 175 cm
rodné jméno: Tobias Vincent Maguire
Skvělý herec, který dokáže předvést opravdu úžasný výkon, který by od něj nikdo nečekal. Stačí se podívat na ty správné filmy. Například ve snímku Pravidla mošťasný ukázal jak dobře umí hrát. Jen to není film pro každého. Ale pokud chceme sním vidět něco, kde je víc humoru, tak to je film Správný chlapy, kde stvárnil svojí postavu, taky skvělé. Inu prostě herec, který do tohoto žebříčku prostě patří, protože hrát umí, ikdyžby jste to do něj neřekly.

2. místo
James McAvoy
narozen: 21 duben 1979, Port Glasgow, Scotland, UK
výška: 170 cm
rodné jméno: James Andrew McAvoy
Herec s nádhernýma očima a skvělým talentem. Prostě další skot, který ví jak na to. Když budu jmenovat nějaký snímek, kde stvárnil zajímavou roli, tak je to například Uvnitř tančím, kde ukázal co umí. Inu je to dobrý herec a do každé role něco v naší. Řekla bych, že je to takový důvěryhodný herec, který působí ve své roli pevně a hravě. Proto do tohoto žebříčku patří a získává druhé místo.


1. místo
Misha Collins
narozen: 20 Srpen 1974, Massachusetts, USA
výška: 180 cm
rodné jméno: Misha Dmitri Tippens Krushnic (matka byla fanda Ruska)
Skvělý herec s úžasným talentem. Dokáže stvárnit roli, tak skutečně, že mu to opravdu věříte. Je tak realistická jako u mála z herců. Na začátek musím říct, ty co mají hodně rádi tohoto herce a to třeba hlavně díky Supernatural by se na film, který za chvilku zmíním neměla koukat. Protože vám to na něj změní názor, protože svojí roli hraje tak věrohodně a skvěle, že pak nevíte jak ho brát a to že to byl váš oblíbený herec klesne, přece jen jeho role není nikterak kladná, ale ani záporák, kterého by jste si oblíbily. Inu celý film je dost realistický, což je dobře, ale člověk se nad tím nesmí zamýšlet. Mluvím o filmu Bestie Karla, který je podle skutečnosti. A jen řeknu, že to je dost krutý a smutný příběh a protože se odehrál v Kanadě, tak nikdo v Kanadě s tím nechtěl mít nic společného a film se tako bojkotoval. Celý se musel natočit v USA a rodiny oběti ho chtěly předem vidět, aby se rozhodli jestli tvůrce zažalují či ne, pak k tomu nedošlo. Celkem byla odvaha os Mishi, že roli vzal, ale to jak jí zahrál, bylo prostě brilantní. Inu on je opravdu dobrý herec a i v menších rolích dokáže zaujmout, ale třeba dokáže během chvíli získal tisíce a víc jak tisíce fanoušků a to když vstoupil do rozjetého seriálu Supernatural.
Díky tomu, že jsem s ním viděla pár filmů a seriálu jako třeba i 24 hodin jsem došla k jasnému názoru, že to je herec mnoha tváří, ale ne že by to byl univerzální typ. Ale on dokáže opravdu vše tak reálně zahrát. Ale podle mě mu nejvíc jdou šílenci. Inu prostě mohla bych o něm pokračovat ještě hodně dlouho. Na závěr však chci říct, že doufám v to, že v budoucnu bude mít možnost víc ukázat co v něj je. Mi si ho zatím můžeme vychutnat na krásném prvním místě.

Dodatek:

 • Netvrdím, že film Bestie Karla je nějak užadný, sám o sobě je to spíš průměr, který je tak realistický, tak o krutém tématu, že ho většina z vás podruhé nebude chtít vidět. Ani tento film nijak extra nedoporučuji, spíš naopak. Jen jsem chtěla podotknout na to jak Misha Collins stvárnil svojí roli, protože i já jsem tím sama byla překvapena.
 • Nedoporučuji více konkretních filmů, protože pokud chcete poznat jak dotyčný herec hraje, tak je toho lepší shlédnout víc. Protože některé filmy či jen jeho postava vám nemusí padnout do noty a zkresluje to pák váš pohled na něj.

Máme tu konec žebříčku. Doufám že se vím líbil a zanecháte tu nějaký vzkaz a budete hlasovat. Zajímá mě váš názor a jestli vám článek k něčemu byl. Navíc zajímate se dál o herce v těchto žebříčkách? Myslím jestli se podíváte na nějaké jejich filmy. Pokud ano budu ráda, když mi to napíšete a můžeme o tom pod tímto článek diskutovat a nebo klidně přes mejl. Stačí napsat.

Comments

 1. Myslím že ten první hrál ve filmu Spiderman
  a hrát tam hlavní postavu (Spiderman) ,
  ale nejsem si tím jistá.

 2. venpa-SB says:

  http://venpa.blog.cz/1110/sonb-1-kolo
  SONB 1.kolo začlo 🙂

 3. ani jednoho z nich neznám,ale viděla jsem je už v TV 🙂 Skvělý článek,jsi super blogerka! ♥

 4. Ahoj. U mě na blogu máš diplomek za 1. místo v bleskovce! 🙂

 5. Ahoj díky za diplomky a dík za mail.Až dáš neco o koncertu.Budu se těšit;))

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: