The Vampire Diaries S03E01, E02 a E03 – můj názor

The Vampire Diaries

The Vampire Diaries S03E01

První díl třetí série byl super a ukázal nám pohled na postavy v jiném úhlu, teď už to ale chce jen zvyšovat laťku. Jinak se všichni začnou zaměřovat na mínusy a to by byla škoda. Herecké výkony sou standartně velmi dobré, protože ve třetí sérii už prostě není prostor pro neumětele.

Doufám, že Paul nám bude ukazovat víc jeho záporné stránky. Protože Paula jako herce mam ráda spíš v negativnějších rolích, kde působí skvěle, takto jsem si ho totiž já oblíbila. Doufám, že se Ian s Ninou nedají hned dohromady, aby se mohli rozejít. Tohle škádlení mezi nimi je nejlepší a jestli se dají dohromady jak každý doufá, tak ať je to dýl, protože pak to bude lepší. Ale necháme se překvapit co nám přinesou další díly.

Ještě chci dodat že Joseph Morgan jako Klaus, působí teď líp a celkem se mi začíná líbit jeho postava. Takže v tomto díle patří on k milým překvapením.

Tedy snad tahle řada bude lepší jak druhá. Můžou se poučit z chyb z druhé, mají skulenosti z první a navíc mají dobře našlápnuto. Snad to nezkazí, byla by to škoda.

The Vampire Diaries S03E02

Druhý díl třetí série pokračuje ve stejném systému jako předchozí. Díl to sice nudný nebyl a byl i dobře udělaný, ale byla to spíš jen taková omáčka. Měly by do toho dát něco víc. něco razantního, aby si získali sledovanost, místo toho, aby upadala. prostě nějaká bomba, která byli by překvapila a přitáhla k obrazovkách. Protože technický seriál jde, idkyž některé kulisy jsou nahraně. Herecké výkony standardní. Ale jelikož tento seriál je aspoň z minimální část podle knih, které jsou pro mladší a nejsou nějak extra zábavné, tak z toho vymačkávají co to jde.

The Vampire Diaries S03E03

Musím říct, že jsem se na tento díl nijak extra netěšila, protože jsem se obávala, že pojede už ve vyzkoušených kolejí jako tomu bylo do teď a tak se TVD prostě stává nudnější a nudnější. Proto se není čemu divit, že sledovanost klesá. Ale tenhle díl mě překvapil. Do půlky to nebylo nic moc, ale od druhé půlky, tedy spíš konec to dostalo šmrnc a konečně se tam začalo něco dít. Takže jsem zvědavá na další díl. Byla fajn i retrospekce, která nám byla dána, ta to oživila.
Byla by fajn, kdyby i další díly byli nějak zajímavé, ale nemyslím si to, protože proč by se snažily, když se pořád někdo kouká a navíc už běží 3 řada. Inu pořád je to o penězích, ale v tomhle díle, tedy na konci došlo konečně k nějakému zlepšení.

Trackbacks

  1. […] The Vampire Diaries S03E03 – můj názor […]

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: