Ringer S01E01, E02, E03, E04, E05 – můj názor

Ringer

Ringer S01E01

Z prvního dílu mam trochu rozpačitý názor. Čekala jsem od toho něco víc.
Musím říct, že si nějak nemyslím, že by tento seriál měl dlouhého trvání, ale na druhou stranu mě zas tolik nenudil a celkem i bavil, ale nechci si udělat pevný názor po shlédnutí jedné epizody. Nejdřív se mrknu na další a pak uvidím, třeba se to rozjede. Ale jsou věci co prostě vadí. Příliš mnoho hudby, která všude tak nějak nepasuje. Ze začátku zmatečný děj, kdy se to odehrává a atd, ale na to si časem zvykneme. Ale nejhorší a na jednu legrační byli triky. Hlavně scéna na lodi to byl děs. Ale na konci už byl díl lepší, takže jsem zvědavá na druhý, který snad bude lepší.

Ringer S01E02

Druhý díl pokračoval dospěle ve svém nastaveném žebříčku hodnot. Je vidět, že je myšlený pro jinou věkovou generaci než většina dnešních oblíbených seriálů. Ano je dospělejší. Už se tam neobjevovalo tolik tenchických a efektových problému jako v prvním dílů. Ale velkým plus je jeho ,že seriál působí přirozeně. není u něj vidět, že teď se řekla „akce“, „takhle to zahraj“, „teď otevřeš šuplík“. Jako to je u pár seriálu, který teď mají noví díly.

Seriál bych spíše doporučila starším, řekla bych nad 18 výš. ne že by tam bylo něco nevhodného, ale že by to mladší lidí mohlo nudit.

Jeho dospělost by mohla být problém do budoucna, protože aby neměl problémy ze sledovaností. Ale uvidíme, protože ho drží skvělé výkony. Což ho oživuje.

Ringer S01E03

Třetím dílem nám tvůrci ukázaly, že umí držet hodnotu seriálu stále na stejné dobré úrovni. ano seriál je spíš pro straší, které víc zabaví. není v ním nic nadpřirozeného jak se stalo poslední dobou in, ale má své kouzlo a jeho tvůrci ho pevně drží a vedou, tam kam by měl tento seriál směřovat a to se mi na tom líbí nejvíc. Navíc herecké výkony jsou skvělé a idkyž tento díl byl spíš klidnější o to víc nám může ukázat následující díl. Pokud máte spíše rádi klidnější seriály, které mají to své napětí, tak tenhle je pro vás. Jen to chce vydržet a shlédnout víc dílů.

Ringer S01E04

Seriál bere na obrátkách a každý díl je lepší a lepší. Má svůj náboj. Tento díl nás dostal do dalších situacích a rozehrál zajímavou hru mezi hlavními postavami a na konci došlo k zajímavému zvratu. Mile mě seriál potěšil, protože ze začátku člověk nemohl vědět kam se posune a musím říct, že směřuje k té lepší straně. Je kvalitní, zábavný. Nemusí sice každého bavit, ale to je jen o vkusu a tak to má být. Proto mohu tento seriál teď v klidu doporučit. Nemohu vám zaručit, že se vám tématicky zalíbí. Není pro mladší a není v nim nic nadpřirozeného, ale jeho téma je hezky až citlivě zpracované a herecký výkony jsou skvělé, dospělé, ale od těchto herců to čekáme.

Ringer S01E05

Prostě skvělý díl, který rychle utekl a člověk si přál, aby byl delší. Celý byl pořádně našlapaný a jeden zvrat za druhým, že člověka zajímá jak to bude dál a co se vlastně stalo.
A jak už to tak vypadá, seriál nemá problém, takže by měla být odvysílaná celá sezóna.
Musím říct, že mě potěšilo, že se nedělo jen něco na začátku a pak těsně před koncem, aby se člověk díval dál, ale mělo to i výživným střed. A 5 díl se těžko dá srovnat s prvním a to v tom dobrém slova smyslu. Jsem zvědavá jak to půjde dál a jen doufám, že se nic nepokazí v ději, tématu či v čemkoliv co by seriál oslabilo a bylo nudné.

Comments

  1. neviděla jsem to, takže nemůžu posoudit.. navíc jsem o tomhle seriálu až do dneška vůbec nesylšela 🙂 tak snad další díly budou lepší, pak napiš, jak se ti to líbí dál 🙂 když tak bych si to taky stáhla a koukla 🙂

  2. Na tenhle seriál mám v plánu se podívat, možná už dnes. Snad mě to nezklame 🙂

Trackbacks

  1. […] Ringer S01E03 – můj názor […]

  2. […] komentáře Ringer S01E04 a E05 … on Ringer S01E01, E02, E03, E04, …RM – Lucifer´s Angel on Poznávačka VIII.RM – Lucifer´s Angel on Bleskovka XII.RM – […]

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: