Blog je o ničem, ale přesto má tisíce návštěvníků.

Někdy když procházím různé blogy, tak narazím na ty, kde pořádně nic není. Ano sice mají pár příspěvků do týdne, ale celkem jsou o ničem. Přesto všechno mají tisíce fanoušků a spoustu komentářů. Čím to je? Když na daným blogu nic vlastně není. Co si o tom myslíte vy?

 

Pak nalézám blogy, kde jsou zajímavé články, dotyčný pravidelně přispívá a chodí mu tam jen desítky lidí. Takže z toho vyplývá že na blogy, kde jsou blbosti chodí nejvíc lidí. Možná je to tím, že se chtějí vysmívat dotyčnému autorovy a pobavit se nad jeho blbostí. A ty co mají blogy chtějí reklamu, tak proč tam nehodit koment, ale takový lidí se vyskytnou až tehdy, kdy na blog chodí stovky fanoušků, takže se vracíme k prvotní otázce… kdo na tyto blogy chodí a proč?

Velké podstata je ve věku, protože děti do patnácti let tvoří své první blogy, které nejsou nijak extra vytvořené a tak chodí na podobné blogy o ničem (ale samo sebou, že jsou i vijímky a i madlších lidí blogy stojí za zmínku, ale oni sami by si měli uvědomit, že mají v tomhle prostě plus), ale jakmile je někomu přes dvacet a dělá blog, tak je o něčem jiném. A pak tu máme ty, kterým je přes patnáct a většinou jsou na střední. Jejich povaha probíhá velkýma zmněnama a tak je to vidět i na blocích. Ale tohle jsou prostě fakta a nikoho tím nechci urazit. A ano vím, že se vždy vyskytne nějaká vijímka. Blbci a nafoukanci jsou v každém věku, ale to že se člověk nějak vyvíjí je dané a navíc každý z nás vyrůstal v jiném prostředí. Třeba já jsem nevyrůstala u PC a na netu, protože to prostě nebylo a pak když to přišlo, tak to nebylo tak přístupné. Takže věkové rozhraní blogerů bylo vyšší, než je teď.

Spousta lidí, když jim je tak přes 15. (není pravidlem) Si začnou myslet, že blog je jen pro děti a že ho nebudou tvořit, že už nejsou děti. Hlavní věc je si uvědomit, že blog není věkově omezen, protože znám mnoho blogerů, kterým je přes třicet a pár kterým je přes 50 let. Protože i oni chtějí něco ostatním ukázat, komentovat a podobně. Většina těchto blogů je hodnotnějších a osobnějších, než blogy mladších lidí.

Tímto bych chtěla článek ukončit, protože na toto téma by se dalo psát hodiny, ale jak většina znám víme, tak kradčí články se čtou spíš, než delší.

Snít je dobré, ale nepřestavěj kvůli tomu žít.

Comments

  1. Nejhorší na tom je, že je to vážně pravda. Znám spoustu krásných blogů, které jsou prostě opomíjené. A rozhodně myslím, že je to velká škoda 🙂

  2. Ponzám strašne vela blogov ktoré sú nádhernéé ale žiadne komentáre nič 🙂 :).. máš pravdu myslím že tý čo chodia viac na niake o ničom blogy môžu lutovať že si nepozreli blog o niečom zaujímavom 🙂 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: