Kdo je sexy Američan III.

Máme tu třetí pokračování žebříčku. Už jste si mohly přečíst Kdo je sexy Američan I. a Kdo je sexy Američan II.
Dneska se podíváme na ty co nejsou možná na první pohled úplně tak sexy, ale buď dříve byli a nebo mají takové charizma, že i když nemají hezké super tváře, tak nás dostávají. Doufám, že se vám dnešní žebříček bude líbit a budu ráda, když budete hlasovat v anketě k tomuto žebříčku kterou najdete na konci článku.

      1. Norman Reedus
      2. Joseph Gordon-Levitt
      3. Anthony Kiedis

3. místo
Anthony Kiedis
narozen: 1 Listopad 1962, Grand Rapids, Michigan, USA
výška: 175 cm
Jak vidině nezapomněla jsem na něj. Ani v minulém žebříčku jsem říkala, že ho tu jednou najdete a některým jistě došlo, že možná už v tom dalším. A je to tu.
Inu není to sexy chlápek na první pohled po celý život. Za mlada moc sexy přece jen pro každého nebyl, ale později se z něj stal vážně kus chlapa, ale poslední dobou už to není ono, ale tak to prostě někdy je. Ale hlavní je, že při koncertech dává do svého výkonu vše a i když to není super excelentní zpěvák a kdo v dnešní době rychklákvašek a nezpěváku je, tak má své kouzlo a proto si zaslouží být v našem žebříčku a krásném třetím místě.

2. místo 
Joseph Gordon-Levitt
Fotky

narozen: 17 Únor 1981, Los Angeles, California, USA
výška: 178 cm
rodné jméno: Joseph Leonard Gordon-Levitt
Pro někoho ne na první pohled sexy chlápek, ale pro někoho naopak zas ano. Pravda je, že někdy mu to sluší víc a někdy zase miň, ale má něco do sebe to jistě charizma a navíc je to skvělý herec, který se nám do tohoto žebříčku krásně hodí.

1. místo
Norman Reedus
Fotky

narozen: 6 Leden 1969, Florida, USA
výška: 178 cm
rodné jméno: Norman Mark Reedus
První místo jsem po dlouhé době měla opět hned jasné protože XXX jsem prostě patří a splňuje vše co má. Není na první pohled sexy, ale má charizma, které se čím je starší navyšuje. Navíc je skvělý herec a dokáže si získat ve filmu pozornost a i když hraje malou roli, tak si vás dokáže získat a do role něco víc dá a to je hlavní. Takovíhle herců by to chtělo víc a hlavně aby dostávaly stále více možností se projevit.


Je tu konec žebříčku. Doufám, že se vám líbilo jeho obsazení. Takže teď můžete hlasovat kdo je nejvíc Kdo je sexy Američan a to jak z první, druhé a třetí části. Ať vyhraje ten nejlepší.

Ještě bych na závěr chtěla dodat jednu věc. Neznamená že tito chlápci jsou méně sexy než ti z předešlých dílu Kdo je sexy Američan. I když se jedná o třetí pokračování tak to tak není. Každá část je totiž zaměřené jinak. Nejdřív byla na ty sexy na první pohled a kteří jsou dost známý, pak na ty co jsou sexy, ale nejsou tolik známý a nakonec na ty co nejsou na první pohled sexy a nebo už nejsou sexy, ale mají charizma.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: