Pluto ve Štíru

Pluto ve Štíru

Jste příslušníkem generace Pluta (1983-1995), která je svědkem nevyhnutelných důsledků špatného zacházení lidstva s mocí a zdroji. Během tohoto období krize ohrozily samu naši existenci, a pouze díky opravdovému a hlubokému pochopení toho, co moc a transformace skutečně znamenají, se nám podařilo odvrátit katastrofu a přenést se do nového období. Pluto je planeta, která vládne Štíru, a tak je jako mocný stroj, který operuje na dráze speciálně pro něj vyvinuté.

Jako příslušníci této generace můžete být zvlášť nekompromisní ve způsobu projevu. Dokonce triumf Pluta, sama smrt, byl použil jako prostředek vytvoření hlubokého vlivu skrze zjevně nevysvětlitelný fenomén„úmrtí kojence ve spánku“. Bylo to přikládáno takovým věcem, jako reakce moče s určitými typy lůžkovin, z čehož vznikal smrtelný plyn. Nicméně z hlediska Pluta byly takové smrti „zamýšleny“ samými dětmi. Z méně esoterického hlediska by se to zdálo absurdní, ale snahou Pluta ve Štíru je prosazení faktu, že nejenom existují hluboké a skryté příčiny všech věcí, ale že existuje záměr a inteligence mimo tuto zemi, před životem v lůně matky a po smrti. Jen si v současnosti všimněte velkého množství zkušeností blízkých smrti a fenoménů kruhů v obilí, jejichž výskyt tak mohutně vzrostl. Celý svět o nich ví – ale ví o nich málo.

Bylo řečeno, že z astrologického hlediska není žádná planeta tak podobná Zemi jako Pluto. Hluboká moc a tajemství, cykly zániku a znovuzrození jsou jedny z vlastností, jež mají společné. A je to právě moc Země, kterou během tohoto období začínáme chápat, podporovat a využívat; a generace z ní zrozená v tom bude pokračovat, až dospěje. Uznání pravého významu svatých míst na zeměkouli a jejch oživení je jedním z příkladů.Potenciálně má vaše generace mnohem větší smysl pro moc, ležící uvnitř, a stejně tak velkou možnost a potřebu ji projevit a využít. Cokoli si přejete, toho bude dosaženo – takže musíte velmi opatrně přebírat svá přání!

Nakonec, ale ne v poslední řadě, syndrom AIDS přichystaný předtím Uranem a Neptunem, se projevuje v této době. Pluto i Štír jsou oba planetou a znamením sexu a skrytých příčin.

Zdroj: Lyn Birkbeck (Astrologie – Praktická příručka)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: