Venuše v Blížencích

Venuše v Blížencích

Když je Venuše v Blížencích, vzniká v povaze člověka potřeba různorodých zážitků. Bude zvědavý, všetečný a bude projevovat zájem o lidi. Ve většině případů bude přelétavý koketa, otevřený a přátelský. Jeho důvtip a povídavost budou přitahovat inteligentní osoby s bystrou myslí.

Tento člověk nebude mít nikde stání, bude si libovat v cestování a změnách prostředí. Bude milý a laskavý, se značnou výraznou silou, což mu bude ku prospěchu, pokud se nestane nadměrně společensky povrchním. Bude mít sklon se pokoušet vyzkoušet vše, co život nabízí. V lásce mu bude zatěžko se omezit na jediného partnera. Spíše se spřátelí s každým, koho potká. Bude v tomto ohledu dětinsky vzrušitelný. Bude se vrhat do milostných pletek optimisticky a nadšeně s bláhovými nadějemi. Většina takových střetnutí nevydrží dlouho a bude jich mít velké množství, než se časem nakonec usadí. Romantické vztahy jej obvykle brzy znudí a nedokážou upoutat jeho pozornost na delší dobu. Jeho partner si musí uvědomit, že bez častých změn a vzrušení nebude jejich vztah trvanlivý. Pokud spolu mají sdílet budoucnost, bude mu muset poskytovat nejenom duševní podněty, ale především i jednoduché společenství.

Člověk narozený s Venuší ve znamení Blíženců obvykle nesnese být příliš pod pantoflem. Jestliže ke svatbě dojde v ranném mládí, nebo najde-li si příliš vlastnického partnera, pravděpodobně jejich vztah uvízne v problémech. Jeho partner musí brát ohled na to, že má potřebu rozmanitého společenského života. I když se ustálí v pevném vztahu, bude i po svatbě potřebovat udržovat si široký okruh různorodých přátel a společenských kontaktů.

http://astrologie.najdise.cz/planeta/venuse-blizenci

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: