Koho máte poslouchat…

… aby jste byli správně od rány a ne k smíchu.

Před časem jsem uveřejnila článek o tom jak ztrácím potřebnou rýpavost, přehled atd a při tom všem jsem dostala nápad z toho udělat žebříček, protože výběr lidí a celé práce na článku se musí nějak zužitkovat. Takže dneska vám dam radu, přesněji seznam lidí, kterými se můžete (musíte) nechat inspirovat, aby jste chytře rýpaly a kritizovaly věci kolem sebe, měly ten správný ironický smysl pro humor a hlavně tu přirozenou inteligenci. Máte ten samí problém, že ztrácíte sami sebe jak já a nebo chcete být jiní a ohromit své okolí. Pokud máte sílu a chuť se měnit jen tak pro zábavu, tak teď máte možnost.
Představuji vám žebříček lidí, kteří mají buď více či jednu vlastnost, kterou potřebujete a vy si aspoň v jednom z nich něco najdete. A ty co si nic neodnesou, tak se doufám aspoň pobaví.

  1. Jeremy Clarkson
  2. Dylan Moran
  3. Brian Molko (Placebo)

3. místo
Brian Molko (Placebo)
narozen: 10. Prosinec 1972, Brussels, Belgium
výška: 168 cm
Na třetí místo jsem chtěla dát někoho koho nejspíš dost lidí bude znát aspoň přibližně. nebudu tady hodnotit jakou dělá hudbu, protože o to tady nejde a vám se buď líbí a nebo ne. U tohoto člověka 😀 jsem chtěla podtrhnout jinou věc. A to je jeho přirozená inteligence. Ano měl období a stále má, kdy zrovna mele hovadiny a že má nos nahoru to je taky jiná, ale jinak obecně se řadí k lidem s přirozenou inteligenci. Ví o čem mluví a ví jak o tom má mluvit. Spousta jeho rozhovorů je plná zajímavých myšlenek přemýšlivého člověka. Ano pokud čtete článek, kde se ptají na jedno a to samé, tak se nic nedozvíte, ale pokud s ním udělá někdo rozumný rozhovor, tak je to příjemné počtení. Pravda, že sem tam si udělá legrácku, ale to přece není nic špatného. Tady jde o to, že to není blbec a má co říct což se v jeho mínusech dobře vyjímá.

2. místo
Dylan Moran
narozen: 3. Listopad 1971, Navan, Co. Meath, Ireland
výška: 180 cm
Herec, ale hlavně stand up komik se specifickým humorem, který sice nesedne každému, ale mi jsme přece nebudeme dávat někoho s nijak neobvyklým humorem. Dylan má chytrý humor, který není plný blbostí, kterým by jste se zasmály jen díky tomu, že to jsou blbostí. Někdy se vám zdá, že vám mluví z duše a pod tím vším vtipem vlastně představuje věcí, které známe. Jen nám to podává formou, která není zrovna klasická. A někdy jeho humor je dost rýpavý a někdy až urážlivý, ale dokáže si udělat legraci i ze sebe a proto všechno jsem do tohoto žebříčku patří, protože pokud máme rádi tenhle humor, tak on je perfektní příklad toho jak na to. A přece jen se najde dost lidí co by rádi imič groviálního Ira, který si libuje ve víně. Protože…. Být trochu pošuk prostě není na škodu, pokud to zvládáte s grácií.

1. místo
Jeremy Clarkson
narozen: 11. Duben 1960, Doncaster, South Yorkshire, England, UK
výška: 196 cm
Člověk z velkým vlivem, bravurním rýpáním a kritizováním všeho a všech. Je to prostě velké dítě. Některé jeho názory jsou na hlavu, ale někdy se vám prostě trefí do noty. nesmíte ho brát zas tak vážně, protože on to často zas tak vážně nemyslí a jen se baví rozruchem kolem sebe, ale kdo by to nedělal na jeho místě. Může si dovolit říct na plnou hubu tolik věcí co málokdo. Ano někdy na to dojede, ale bere to s humorem. A pokud chcete kritizovat, tak musíte umět jinak budete vypadat směšně. A on kritizovat umí a buď s ním souhlasíte a nebo ho začnete nesnášet, ale málokdy se stane, že by s vámi žádný jeho komentář nehnul a o to tady je. Tenhle ten angličan s egem slona a myslí dítěte s dikože znepřátelit kdekoho a kritizovat kde co, ale hlavní je že to umí. Navíc pokud se zmýlí, tak dokáže uznat svojí vlastní chybu, což mnoho lidí neví, protože většinou si mele svou.
 

 

 

Dnešní netradiční žebříček je u konce. Jako vždy to berte s rezervou, protože jako vždy jsem se nechala trochu unést a jak už jsem říkala moje rýpavost ode mně utíká rychlostí světla.
Doufám, že se vám dnešní článek aspoň trochu líbil a dočetly jste ho až do konce.

Ve středu se můžete těšit na: Kdo je sexy angličan II.

Comments

  1. Jeremy Clarkson je naprostá jednička 😀 😀

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: