3 filmy proti nudě I

Rozhodla jsem se vám znova nabídnou filmy na které by jste se mohly podívat pokud se nudíte. Máte chuť se podívat na nějaký film, ale chtěly by jste tip na jaký.
Proto jsem tu opět já, abych vám poradila na co se máte podívat. Jistě si pamatujete články: Osm filmů na které se stojí podívat I, II a III.
Takže tu máme pro velkou popularitu něco podobného, ale dost plácání kolem, tady jsou 3 filmy, které vás zabaví.

 


Gladiátor (Gladiator)

Akční / Dobrodružný / Drama / Historický
USA / Velká Británie, 2000, 149 minut (SE: 171 minut)
Režie: Ridley Scott
Hrají: Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen, Oliver Reed, Richard Harris, Derek Jacobi, Djimon Hounsou, John Shrapnel, Tomas Arana, David Hemmings, Ralf Moeller, Spencer Treat Clark, Tommy Flanagan, Sven-Ole Thorsen, Omid Djalili, Tony Curran, David Bailie, Giorgio Cantarini, Allan Corduner, David Schofield

Pokud máte rádi historické filmy, tak tenhle patří k těm skvělým. Pokud jste ho ještě neviděly, tak se určitě podívejte a pokud jste ho viděly, takže vám tahle připomínka na film, vám udělala na něj chuť.

Osobně mam tenhle film dost ráda, protože je opravdu povedený a krom skvělých hereckých výkonů tu naleznete i skvělou výpravu. Tenhle film má prostě tolik kladů, že by vám neměl utéct.


Kiss Kiss Bang Bang

Krimi / Komedie / Mysteriózní / Akční
USA, 2005, 99 minut
Režie: Shane Black
Stars: Robert Downey Jr., Val Kilmer and Michelle Monaghan

Pokud máte rádi lehce šílené filmy, kde je trocha akce a krimi a chcete se pobavit, tak tenhle snímek je přesně pro vás. Má to spát, má to vtipný děj a jistě zaslechnete pár dobrých hlášek. Navíc jsou tu samo sebou skvělé herecké výkony a jak Robert Downey Jr., tak Val Kilmer předvádějí co dokážou. Sousta lidí tenhle film označuje za legendární, ale to už posuďte sami.

Já mam tenhle film ráda, protože se při něm skvěle pobavím a ještě zde hrají moji nejoblíbenější herci. Co víc si mam přát.


127 hodin (127 Hours)

Dobrodružný / Životopisný / Drama / Thriller
USA / Velká Británie, 2010, 94 minut
Režie: Danny Boyle
Hrají: James Franco, Amber Tamblyn, Kate Mara, Lizzy Caplan, Clémence Poésy, Treat Williams

Pokud chcete něco úplně jiného než jsou předchozí dva filmy, tak vám tu nabízím tento snímek, který je podle skutečné události. není to film u kterého by jste si oddychly a zasmály se, i když jsou tam okamžiky pro odlehčení, které pak napomohou k věcí gradaci.
Ale snímek je hlavně o tom jak až moc člověk chce přežít. Je to dramatické dílo, které vás nadchne a nebo to nebude nic pro vás žaludek. Není to krvák to se nebojte, ale každému nedělá dobře představa toho, že si sám uřízne ruku.

Mě se snímek líbil. první část má spat a člověk si myslí jak to nešlo rychle, ale když se podívá na hodinky, tak teprve zjistí kolik času uteklo. Snímek by určitě neměl zapadnout, protože si zaslouží víc.

A je tu konec našeho tipu na filmy. Představila jsem vám snímky, který jsou od sebe v rozmezí pěti let. nedá se to moc považovat za ukázku kam se film posouvá, ale můžete na tom vidět jak se mění kamera, i když jsou to úplně rozdílné snímky a kdyby to člověk nevěděl, tak bych řekla, že Kiss Kiss Bang Bang je z těch filmů nejstarší.
Ale mě tu nešlo o posun filmu, ale o to abych vám nabídla tři rozličné filmy. Přeji příjemnou podívanou.

Comments

  1. 127 hodin bych chtěla vidět 🙂 už se chystám to stahovat.. 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: