Ghost Rider

Není to špatný snímek, ale prostě takový průměr, který nikoho moc neurazí, ale ani nenadchne. Najdou se tam dobré věci, protože samotný námět není špatné, ale bohužel to má dost špatných a nudných míst. Herecké výkony nejsou špatné, myslím si, že to je jeden z plusů filmu. Ale samotný scénář mohl být lepší.
Efekty ujdou, viděla jsem horší, ale rozhodně mohly být lepší, ale nemyslím si, že by to byl největší problém filmu. Ten je prostě fakt, že nudí. Pokud nemáte rádi takové filmy a nebo nejste fanda, tak vás to nijak nedostane a to je myslím škoda. Protože to mohla být klidně pecka, takhle by spíš někdo řekl, že to je pecka do oka.

Osobně mě film nijak nenadchnu a spíš jsem se u něj nudila. Docela mě to mrzelo, protože jsem čekala, že by to aspoň trochu mohlo bát dobré, protože z toho šlo udělat dobrý film, ale někdo to pokazil. Pár věci a scén je tam dobrých, ale to bohužel nestačí.

Pokud budete mít chvíli volnou a budete se nudit, tak se na film podívejte a třeba se pobavíte. Pokud máte rádi různé komiksové zpracováním, tak je pro vás tenhle film vhodnější, ale nemohu zaručit, že vás nezklame, protože to se nejspíš stane.

 

 

Ghost Rider
Akční / Fantasy / Dobrodružný
USA, 2007, 105 minut
Režie: Mark Steven Johnson
Hudba: Christopher Young
Hrají: Nicolas Cage, Eva Mendes, Wes Bentley, Peter Fonda, Sam Elliott, Raquel Alessi, Donal Logue, Brett Cullen, Matt Long, Jessica Napier, Ryan Johnson, Sally Anne Arnott, Braydn Michael, Joel Tobeck, Charlie Garber

 

 

Zajímavosti

  • Když se Nicolas Cage promění v Ghost Ridera, tak emoce vyjadřuje podle zbarvení plamenů. Když se rozvášní, plameny se rozpálí doběla, když zesmutní, plameny se naopak utlumí a zmodrají.
  • Nicolas Cage byl už jako kluk velkým fanouškem původního komiksu. Dnes mu v garáži stojí 5 ghotriderovských motorek a dokonce si nechal na paži vytetovat hořící lebku.
  • Nicolas Cage posiloval tři hodiny denně, aby v polonahé scéně vypadal jako superhrdina. V některých recenzích se pak dočetl, že svaly jsou digitální.
  • Cageův příčesek si každý den vyžádal tříhodinovou aplikaci. 🙂
  • Cage se do filmu tak ponořil, že spolupracoval i na scénáři.
  • Zatímco v původním komiksu jsou kola Ghost Riderovy motorky z čistých plamenů, ve filmu se objeví pevná kola, která jsou plameny pouze pokryta. Vozidlu to má na plátně dodat větší váhu.
  • Film obsahuje více i méně zjevné westernové odkazy. Např. čtyřlístek démonů kráčejících po nádraží má připomenout Tenkrát na Západě.
  • Johnny Depp se jistý čas živě zajímal o ztvárnění hlavní postavy. Tehdy měl snímek vzniknout podle scénáře Davida S. Goyera a pod režisérským vedením Stephena Norringtona.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: