Pokud bych mohla žít věčně…

téma od WP 29

Tohle téma je akorát tak pro mě. Protože bych ráda žila věčně. Kdyby mi to někdo nabídl, tak bych nejspíš přijala. U mě je to tak 65% ano na 35% ne.

Když vezmu výhody, tak kdybych člověk žil věčně, tak má čas, který se teď tolik nedostává. Mohl by toho viděl tolik a tolik udělat. Nevýhoda je, že věčnost je až příliš dlouhá a kdybych kolem mě ostatní žily normálně, tak je vlastně člověk sám. A když budeme přemýšlet o tom co je dál, tak třeba kdyby něco bylo, tak by jsme k tomu nemohli dojit. Ale někdo přesně neví jestli něco je a co by to mohlo být. Ale to že člověk bude žít veččně by ještě nutně neznamenalo, že by nemohl zemřít. Stářím by to nebylo, ale co kdyby to nebyla přirozená smrt.
Podstatnou věcí je to, jestli by člověk stárnul či ne. Kdyby jo, tak jak by to vypadalo. Rozhodně bych nechtěla být „seschlá sušenka“
Další jsou nemoci a jak by na to člověk, který žije věčně reagoval.

Ale ještě k tomu kdyby bylo něco po tomto životě. Většina lidí co si myslí, že je něco po životě, že je to dobré, proč se taky „těšit na něco jiného“, ale co když je něco po životě, tak je to špatný. Ale o tomto ten článek není.

Tak se tedy vracíme k tématu. Jak už jsem napsala, tak nejspíš bych řekla ano, ale chtěla bych o tom co nejvíc informací.

Něco za něco… člověk pokud něco opravdu chce, tak musí být připraven pro to něco obětovat…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: