Modrooký krasavci II

Pro velký úspěch a nadbytek světlekoch sexy chlapů jsem se rozhodla, že udělám ještě jeden žebříček, ale nebojte na konci prosince či začátku leda se dozvíte celkový žebříček sexy očí, ale na to máme ještě čas, takže ať se do té doby můžeme ještě na něco mrknout. A navíc se zda, že jsem lehce na tyhle herce zapomněla. Jinak by jistě aspoň jeden z nich byl v předchozím žebříčku.

Do toho žebříčku jsem chtěla dát jen tři herce, ale pak jsem nechtěně na jedné fotce narazila na čtvrtého a přitom mě napadl pátý, takže jich bude zase pět a to jsem si myslela, že to bude lehčí.
Ale já se teď nemohu rozhodnou koho dam na první místo. Největší problém je mezi 2 a 3 místem a pak mezi 4 a 5 místem. Aspoň že první místo máme. Takže jako u prvního dílu, tak moc nehleďte na pořadí.

  1. Leonardo DiCaprio
  2. Jude Law
  3. Jake Gyllenhaal
  4. Elijah Wood
  5. Tobey Maguire


5. místo

Tobey Maguire
narozen: 27 Června 1975, Santa Monica, California, USA
výška: 175 cm
filmy: Pravidla moštárny, Skvělí chlapi, Jízda s ďáblem, Spider-Man, Berlínské spiknutí, Bratři
Skvělý herec se skvělým pohledem. Zahrál si v pár filmech, kde stvárnil své postavy věrohodně a kde jsem si ho prostě musela oblíbit. Možná si každý budete myslet, že to je třeba díky filmům Spider-Man, ale tak to není. Filmy to jsou docela dobrý a v trojce Maguire dostal více prostoru, aby mohl ukázat to co umí. I když ve všech dílech svou postavu zvládl dobře, ale nemohl tam tolik nadchnout diváky jako jinde. Takže mě se osobně líbil v těchto filmech které bych vám ráda doporučila a to Pravidla moštárny a pak film, který vás pobaví a to Skvělí chlapi.
Tobey Maguire si rozhodně zaslouží být v této anketě a tak se dopracoval na páté místo.


4. místo

Elijah Wood
narozen: 28 Leden 1981, Cedar Rapids, Iowa, USA
výška: 168 cm
filmy: Navždy mladý, Dobrodružství Hucka Finna, Delfín Filip, Drtivý dopad, Řetěz bláznů, Pán prstenů (I, II, III), Sladkých sedmnáct, Věčný svit neposkvrněné mysli, Sin City
Malý, ale šikovný a to rozhodně tento herec je. Největší úspěch získal za roli Froda v trilogii Pán prstenu. Po té se na něj někteří fanoušci pozapomněly. Ale on nezahálel a zahrál si v mnoha vynikajících filmech. Však na tohle čtvrté místo se dostal kvůli svým očím, který okouzlili nejednoho fanouška, tedy spíše mezi ženami. Takže rozhodně ho jho oči musela dostat do tohoto žebříčku a to aspoň na čtvrté místo.


3. místo

Jake Gyllenhaal
narozen: 19 Prosinec 1980, Los Angeles, California, USA
výška: 183 cm
film: Donnie Darko, Půlnoční míle, Den poté, Zkrocená hora, Mariňák, Zodiac, Bratři, Princ z Persie: Písky času
Sexy herec s talentem a s perfektníma očima. Takto bych mohla jednou větou popsat tohoto herce, pro tento žebříček. Já osobně jsem si ho oblíbila díky tomu jak dokáže prožívat postavy, které hraje a jak mu člověk věří to co právě hraje a ty oči to už je jen takový bonus a jistě semnou pár lidí bude souhlasit, že tělo má víc jak pěkné. Takže si rozhodně zaslouží třetí místo.


2. místo

Jude Law
narozen: 29 Prosinec 1972, Lewisham, London, England, UK
výška: 182 cm
filmy: Oscar Wilde, eXistenZ, Nepřítel před branami, A.I. Umělá inteligence, Návrat do Cold Mountain, Zlatíčko, Svět zítřka, Na dotek, Letec, Sherlock Holmes, Imaginárium Dr. Parnasse
Chvíli jsem přemýšlela jestli ho mam dát na druhé místo a jestli třeba nemam šoupnout na čtvrtém, ale pak jsem si řekla, že i když u na kráse tak nějak ztrácí, tak je stále oblíbený a oblíbený byl i dřív a jeho oči jsou proste perfektní. O jeho hereckém talentu taky nemusíme moc pochybovat, takže jsem se nakonec rozhodla, že v tomto žebříčku si zaslouží druhé místo, ale až bude celkový žebříček, tak už nebudu tak shovívavá.


1. místo

Leonardo DiCaprio
narozen: 11 prosinec 1974, Hollywood, California, USA
výška: 183 cm
filmy: Co žere Gilberta Grapea, Rváčův deník, Romeo a Julie, Marvinův pokoj, Titanic, Muž se železnou maskou, Celebrity, Pláž, Chyť mě, když to dokážeš, Gangy New Yorku, Letec, Skrytá identita, Krvavý diamant, Nouzový východ, Labyrint lží, Prokletý ostrov, Počátek
Někdo tohoto herce miluje, někdo ho zas nesnáší. Někomu se líbil jeho mladistvá vzhled v Titanicu a někomu lezl na nervy. Já osobně jsem nepatřila k té první skupině. Líbil se mi s nim film Marvinův pokoj, ale nikdy jsem nefandila jeho mladé tvářičce, protože se mi nelíbila, pak si pro mě nevybíral zajímavé role, ale tak to někdy bývá. Ale posledních pár let si vybírá jednu lepší roli za druhou a opět se mi vrací mezi oblíbené herce a to ještě na dost vyšší příčky než kdy jindy. A navíc čím je starší, tím je lepší. S tím semnou asi nebude souhlasit první skupina, ale vím, že někdo by mohl lehce souhlasit a to hlavně ti co viděly jeho poslední filmy, kde ukazuje, že měl a má talent. A teď bez oslího můstku k jedné z poctatných věcí tohoto žebříčku a to jsou oči a ty podle mě má parádní, takže se rozhodně hodí na první místo. Chtěla jsem ho už umístit do prvního žebříčku modrookých, ale když jsem to psala, tak jsem na něj zapomněla. Ale co se dá dělat, tady už jsem ho umístila. Někdo bude souhlasit s jeho umístěním a někdo ne, ale věřte, že tento herec nemá jen jednu tvář a když dostane dobrou roli, tak jí umí zahrát, protože on přece jen není stalvý kvůli obličeji. To by totiž nevydržel takhle dlouho oblíbený.

Počátek

Máme tu úspěšně závěr článku. Najdete v něm ještě trajler na film Počátek, který patří k novým filmům Leonarda.

Po tomto víkendu nastane nabitý týden, kdy bude několik příspěvků denně. Tak to bude do konce roku a pak nastane nový režim. O kterém vás však budu informovat až příští víkend, takže kdyby jste měli nějaký nápady a nebo bylo něco co by jste tu rádi viděly a nebo vás něco zajímá, tak stačí napsat a uvidíme

Modrooký krasavci I

moudro nakonec

Nic není jen černé a bílé…. je to černobíle. 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: