Modrooký krasavci

Dneska si do našeho žebříčku vezmeme všechny světleoký sexy oči herců. (modré, šedé, zelené) Když mě tohle napadlo, tak jsem si říkala jaká to bude paráda a že to člověk vybere hned, ale pravda byla jinde. Ušila jsem si na sebe geniální boudu. Ne že bych neměla dostatek kandidátů, ale právě naopak a když jsem se rozhodovala, tak přicházeli další a další. Prostě je vidět, že mam slabost pro světlooký chlapi a dělat tento žebříček pro mě je zhola nemožné, Takže jsem se rozhodla v nělokila bodech.
 1. Udělám na konci Prosince či začátkem Ledna žebříček herců, kteří mají hezké či sexy světlé oči. Ano bude přesně něco na způsob žebříčku nejvíce drsňáků.
 2. Takže bod jedna mě přivedl k rozhodnutí, že nebudu tento dnešní žebříček tak hrotit a napíší první chlapi co mě tak přišli pod ruku.
 3. I když to nehodlám hrotit a vybírat hodiny, tak přece jen místo klasických prvních třech míst, tak zvolím rovnou pět míst a i to je pro mě prostě málo.
 4. A jako poslední bod. Neberte moc vážně pořadí. I to se mi těžko vytvářelo, takže je orientační a sází na aktuální oblíbenost. A navíc je úspěch, že se herci dostali přímo do tohoto článku a všichnou jsou dá se říct na stejné úrovní.
To by jsme na úvod článku měli a tak se vesele pustíme do světleokých herců, kteří mají prostě pohledy, které nezapomenete.
 1. Misha Collins
 2. Jared Leto
 3. Joaquin Phoenix
 4. Ian Somerhalder
 5. Ewan McGregor
5. místo
Ewan McGregor
Vynikající skotský herec, který stále dokazuje, že dokáže hrát lepší a lepší role. Jelikož mam pro Skoty slabost, tak aspoň nějaký nesměl v tomto žebříčku chybět. Jistě tohoto herce budete znát podle mnohých filmů, kde stvárnil hlavní role.
Když odbejheneme od hereckého talentu a vrátíme se k tomu o čem vlastně tento žebříček je, tak si musíme přiznat že Ewan rozhodně není ošklivý chlap a jeho pohled si člověk lehko zapamatuje. Kdo má slabost pro takové oči, tak nemůže odolat. Takže jednoznačně kvůli několika atributům se musel umístit rovnou v tomto příspěvku a to na krásném pátém místě, které nesmíte brát rozhodně jako poslední. Krom toho, když za ním stojí další řada sexy očích co se sem nedostali.
 
4. místo
Ian Somerhalder
Dobrý herec, který stále získává na popularitě. I když musíme uznat, že hrát umí a to dobře a své role stvárňuje věrohodně a ani se moc neopakuje, tak poslední dobou jeho sláva stoupá kvůli vzhledu a to hlavně u mladých a starších dívek. Rozhodně se není čemu divit, protože tělo bezesporu pěkné má a jeho uhrančivé oči, kterýma dokáže provrtat vaší mysl se nedá odolat. Časem se jen ukáže kam se až v herectví dopracuje a v jakých zajímavých rolích ho uvidíme. Ale teď získal krásné čtvrté místo za které se rozhodně nemusí stydět.
 
3. místo
Joaquin Phoenix
Vynikající herec, který to má hold někdy pomatené. Poslední dobou už to není žádný fešák a nemyslím si, že u něj by se to stářím zlepšilo, jak to tak někdy u mužů bývá, ale stačilo by, kdyby se znova vrátil k hraní a získal nějakou dobrou roli na které by mohl pracovat a dal jí duši, tak jak to umí jen on. Protože tenhle herec umí zaujmout i v malých rolích, kde by někdo jiný byl bezvýznamný. Dalším z důvodů proč se dostal na hezké tře místo je, že Joaquin umí hrát velmi dobře očima a to je jedna z jeho předností. A navíc, což je plus, má dokonale uhrančivý a něčím zvláštní pohled.

2. místo
Jared Leto
Herec, zpěvák a neustále si vymýšlející kraviny se nám umístil na druhém místě. Jistě si říkáte proč neskončil na první místo, kam dozajista patří a kam jsem ho vlastně chtěla dát, ale pak jsem si říkala, proč zrovna tohoto herce cpát dopředu i zde a ať uvolní místo někomu jinému. A navíc je to anketa o očích a on je má přece jen tak trochu podivně vypoulené, takže nemusí každému sednou a když se teď spíše věnuje hlavně kapele, tak si ho můžeme s čistým srdcem i rukama dát na druhé místo.
Jistě si většina z vás vzpomene na památnou scénu z filmu Alexander, kde na balkóně chválí oči Colinu, který je sice nemá ošklivé, ale kam se hrabe na modrookého Jareda, který stojí naproti němu. Vždy mě tahle scéna mile pobaví.
  

1. místo
Misha Collins
První úžasné místo získává tento pro někoho málo známi herec, který by si jistě zasloužil více pozornosti, protože jeho herecké výkony jsou prostě dokonalé a když se na něj díváte ve filmu či v seriálu, tak nevidíte jeho, ale tu postavou kterou je. On prostě dokáže zvládnout svojí roli. A teď k tomu podstatnému v tomto žebříčku. Jeho oči byla z jedna věcí co ho dostaly na první místo, protože jsou prostě nádherné a pronikavé. A i díky jim se ho člověk zapamatuje i v menších rolích. A rozhodně se má člověk na co koukat. A ať jsou oči oknem do duše či ne, tak ty jeho jsou prostě okouzlující. Takže z mnoha důvodu a kritérii pro tento žebříček se tento herec dostal na
první místo.
Úspěšně jsme se dostaly na konec článku. Musím uznat, že je až moc plný chvály a tak nějak přeslazený, ale co se dá dělat. Je vidět, že to člověk psal nad ránem, ale rýpnout si můžeme někdy jindy. Teď jsme se měli jen zahledět do oči.
Co bude za články v příštím týdnu zde na stránkách vám přesněji řeknu až zítra. Jediné co vám prozradím, že příští sobotu se můžete těšit na hnědooké herce, kteří nás svým pohledem okouzlili. Věřím že tentokrát to bude lehčí výběr, ale obávám se, že to bude zas přespříliš pozitivní a dočtete se jen samé chvály. Se kterou nemusí každý souhlasit, jak dnes tak příště, ale to už je jen pouze věc názoru a osobního vkusu, který má každý tak nějak jiný a to je jen dobře. Což nemyslím jako klišé, ale jako pozitivní fakt.
 
a moudro nakonec

Nejsou oči jako oči.

Comments

 1. Ian je samozřejmě moje jednička 🙂 ale Jared má taky své kouzlo..!

 2. Modré oči jsou krásné oči! S tím souhlasím 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: