Malý chlápci, ale v drahých autech.

Je tu pondělí a drobnost na kterou se včera ve článku Drsný a ještě Drsnější zapomnělo. Pravda, že to maličkost nebyla a to i když on malí je, ale ten kdo včera měl být v žebříčku je Erdogan Atalay jako Semir Gerkhan. Takže proto buď na konci Prosince a nebo na začátku Ledna na svém blogu zveřejním žebříček všech „Drsných a ještě Drsnějších“ A to věste, že takovích jako Erdogan je dost. Teď však zpět k dnešnímu žebříčku, ke kterému mě přivedl Erdogan a Auta.
Tak je vám jasně, že v dnešním článku se objeví 3 lidé malého vzrůstu, kteří jezdí v autech.

  1. Erdogan Atalay
  2. Richard Hammond
  3. Martin Shaw

 

3. místo
Martin Shaw se dostal se svými 174cm na hezké třetí místo. Koho dát na třetí místo bylo dost těžké, protože mě moc lidí nenapadalo, tedy přesněji nenapadali mě lidi z parametry nutnými pro tento žebříček. Najít někoho malého kdo má něco společného s auty a ještě, aby to nebyl někdo koho si hned tipnete bylo prostě těžké. Většina lidí byla prostě moc velká a i Martin měl s umístěním nemalé problémy, ale pak jsem si řekla, když jeho kolega z Profesionálu v minulém žebříčku skončil na prvním místě, tak mu dát zde aspoň třetí místo. Protože je to vynikající herec, který sice není zas tak malí, ale pro někoho jistě bude. Navíc v seriálu Profesionálové v roli Raymonda Doyla seká zatáčky jak správný člen CI5. Nejvíce se v seriálu ukazoval v autě Ford Escort a nebo pak zabral auto svému parťáku. Takže třetí a poslední auto z větší výškou než se hodí a s autem v jednou starém seriálu získává chlápek s trvalou Martin Shaw.
Martin Shaw:
Výška: 174cm
Narozen: 21. Leden 1945, Birmingham, England, UK

2. místo
Richard Hammond ukořistil ve svém super autě druhé skvělé místo. Tohoto člověka u nás budete znát především jako moderátora Top Geara a některá třeba také z Brainiac: Science Abuse a v dalších jiných pořadech… Ano tento prcek, který je větší jak já, není jen milovníkem aut a moderátorem Top Gearu, ale taky moderátorek v dětských pořadech a soutěží. Prostě tohoto křečka najdete všude, ale hlavní věc proč získal druhé místo není jen výška, ale hlavně to, že právě moderuje pořád Top Gear, který je dobře vymyšlený. Skvělá auta podána zábavnou formou a hlavní trojice moderátorů je skvěle sehraná parta.
Richard Hammond měří 170cm, takže svou velikostí se jistě mezi prcky řadí a že je milovník aut jsme si už řekli. Takže je úplně jasné, že druhé místo je pro něj stvořené, ale málem skončil na prvním místě. Ale pravda proč skončil na druhém místě je taková, že je na první místo příliš velký.
Richard Hammond:
Výška: 170cm
Narozen: 19. Prosinec 1969, Solihull, West Midlands, England, UK

1. místo
Erdogan Atalay jako Semir Gerkhan z Kobry 11 (Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei) Malý nesmrtelný prcek, který si to povětšinou frčí ve svém stříbrném BMW. Ano tento chlápek přežije i vlastní smrt a jak všichni víme je prostě neohrožený hrdina dálnic. Tento malý velký herec měří pouhých 160cm, takže je menší jak já a to o 3,5cm sice je to malý rozdíl, ale když je někdo menší jak já, tak to mě vždy potěší, takže se nikdo nemůže divit, že jsem si toho prcka oblíbila.
Kdo by tedy jiný měl získat první místo než on. Malý neohrožený a stále v autě a to ať jede, stojí či vybuchuje.
Erdogan Atalay:
Výška: 160cm
Narozen: 22. Září 1966, Hannover, Germany

Na závěr si dáme video z již zmíněného seriálu Kobra 11, kde se projedeme stříbrným BMW, Necháme jen tak vybuchnout pár aut, Semirovy se stane lehce osudné pouto na oblečení, aby se vzápětí mohl projet na cisterně a mávat nám ať utečeme, pak to samo sebou vše přežije a obraz končí extrémním výbuchem. Sakra já se snad na ten seriál začnu znova dívat, takovédle blbosti slušně řečeno, mi prostě chybí.

Ve středu v 19:18 se můžete těšit na další článek, kde si vezmeme na paškál fešáky ze všechny možných filmů, seriálu, ale více neprozradím. Snad jen to, že tak typické tváře co by vás nenapadly nenajdete, ale vlastně kdo ví jestli tam nějaký krasavec bude. Hlavní je, že si zahráli v nějaké blbé, divné, nelogické, trapné či jinak postižené romanťárně.

A moudro na závěr.

Svět je plný aut, ale Semir je jen jeden.

…. ještě že tak.

Trackbacks

  1. […] Malý chlápci, ale v drahých autech. […]

  2. […] Malý chlápci, ale v drahých autech. […]

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: