Drsný a ještě drsnější

A je to tu. Dnešní myšlenka je zaměřena na všechny drsňáky a drsouny. Bylo těžké vybrat ty opravdu nejvíc drsný pistolníky, sexy těla a frajery, ale nakonec se to povedlo. Ze začátku to měla být převážně recesivní žebříček, ale po té kdy na dvou místech zůstaly herci , který ani omylem nesahají na paty tomu kdo měl být na prvním místu, tak jsem to pojala lehce víc vážně a tak Arash není první, ale má zvlášní místo. A věřte že na konci článku, když tam dojdete, tak tohle už nebude platit: Nebuď labuť, buď kachna.

  1. Lewis Collins
  2. Daniel Craig
  3. Ed Westwick

Chuck BassTřetí místo získal Ed Westwick jako Chuck Bass. Docela šikovný herec stvárnil postavu Chucka v seriálu Gossip Girl. Seriál docela ujde, záleží na vašem vkuse, ale jedno je jistí, že právě jeho postava s pomocí Leighton Meester jako Blair Waldorf drží tenhle seriál a u mnoha lidí je to důvod proč na tento seriál koukají. Když jsem tohoto herce viděla v jiných roli, tak jsem si ho o to ještě víc oblíbila. Takže kdo jiný než on by měl získat toto třetí a poslední místo.

007Druhé místo zbylo na Daniel Craig a nebo on zbyl na druhé mésto. Záleží jak to vezmete. Tento drsný herec s ještě drsnějšími výrazy pokrového hráče vám bude jistě znám ještě jako drsnější muž, který má povolení zabíjet. Ano je to on James Bond, aneb 007…
Podle mě dobrý herec, který má své mínusy i plusy. Když jsem zjistila, že bude hrát již zmíněného agenta, tak upřímně jsem opravdu nebyla z toho moc nadšená, ale po té co jsem ho viděla v Casino Royale jsem byla víc jak mile překvapena a tento film se stal jedním ze dvou mích oblíbených Bondovek. Takže tento chlápek, který bodoval a boduje i v jiných filmech u mě získává druhé místo.

BondPrvní místo získává vždy drsný a ještě drsnější Lewis Collins, který stvárnil William Andrew Philip Bodie v seriálu The Professionals, který je prostě úžasný. Co víc dodat k postavě Bodieho, který vždy drsný a vždy elegantní chrání vše co ho jen napadne, ale hlavně povětšinou si to frčí ve svým Ford Capri kdo ví kam.
Ale teď už k samotnému Lewisi, který je bezesporu vynikající herec, škoda jen, že už ne tak aktivní. Ale pro zajmavsot hrál v: Jack the Rippers postavu Sgt. George Godley. Ale vynikající byl i v jiných rolích a to i divadelních. Velkou zajímavostí je, že měl hrát Jamese Bonda, ale bohužel to nevyšlo. Velká škoda, protože by byl dozajista tím nejlepším. Přikládám fotku Lewise jako Bonda.
Proto nemůže získat jiné místo než první a aspoň symbolicky se dostat před jednoho z představitelů Bonda.

Arash Labaf útočí. Speciální nutné či jestli chcete nikam nezařaditelní místo získává tento zpěvák, dá se říci i tanečník a někde jsem četla i bavič a tomu se dá přece věřit, protože on pobaví. Chvilku se tomuhle člověku mohu vysmát, ale udělala jsem to už mnohokrát, takže teď na vážnou a upřímnou notu. I když by jsme si lehce do něj dloubnout mohly, přece jen on všechny miluje, ale ty si Ta jediná. On drsně jezdí na kole. (jak za chvíli na vlastní oči uvidíte) Drsně máchá rukama, že by se za to kdoví jaký raper nemusel stydět. No prostě je to drsňák od kosti, jinak by tu přece nebyl a vlastně námět na tento příspěvek přišel díky jeho drsnotě. Ale teď ta slibovaná a krátce čekaná vážná strana. Pravda je že není zas tak špatný, když se proslavil tak mě někdy lehce lezl na nervy a dá se říci, že mi byl někdy i ukraden a to jen kvůli jedné věci a to, že jsem ještě neměla vypracovanou svojí recesivní náturu na takové úrovni jako mam teď, ale upřímně co se dřív objevilo v TV a byl to Hit, tak mě to slušně řečeno štvalo. Ale časy se mění… ještě že tak. Musím říct, že plus je, že tenhle člověk zpívá ve svém rodném jazyce, i když ho tlačily aspoň do angličtiny, ale uznejme, že právě to, že v ní nezpívá a že zpívá v perštině mu vyneslo kus jeho slávy. Takže pokud ho nebudeme brát vážně, protože to by jsme se museli jít někam zahrabat, tak se při něm docela dobře pobavíme. Když slyším jeho skladbu, tak my to vždy zvedne náladu. A co k textům? Prostě normálka, nejsou zas tak špatný, ale ani geniálně duchaplný, prostě zpívá takovou klasiku co ostatní, ale většina lidí tomu stejně nerozumí, takže proč to řešit.
Pokud by vás zajímala jeho diskografie, tak jí naleznete zde http://www.diskografie.cz/arash/
Takzvaným správcem jsem tam já, takže ještě to nemam celý doplněný, ale pro ukázku to stačí.
tak tedy bora bora

Na závěr dáma video, kde Arash drsně mácha rukama a ještě drsnějí jezdí na kole.

Na příště a to tedy na zítra se můžete těšit na článek: Malý chlápci, ale v drahých autech.
Článek vyjde v pondělí v 19:18.

a nazávěr moudro

Nebuď labuť, buď Arash.

Comments

  1. Já naprosto žeru Eda! ❤ v Gossip Girl je tak dokonalej! 🙂

  2. Tak to je drsný tyto tvoje žebříčky…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: