Face/Off (Tváří v tvář)

Jeden z mích nejoblíbenějších filmů je Face/Off. Už jsem ho viděla mnohokrát a přesto mě stále baví po těch letech od jeho vzniku.
.
 
 
USA, 1997, 138 min
Režie:John Woo
Hrají: John Travolta, Nicolas Cage, Joan Allen, Alessandro Nivola, Gina Gershon, Dominique Swain, Nick Cassavetes, Harve Presnell, Colm Feore, John Carroll Lynch, CCH Pounder, Robert Wisdom, Margaret Cho, Matt Ross, Chris Bauer, Myles Jeffrey, Thomas Jane, Tommy Flanagan, Paul Hipp, Lisa Boyle, John Bloom, James Denton, Danny Masterson
.
.
Toto je prostě skvělý film. Sice má nějaký ten mínus, ale mají všechny filmu. Takže pokud se vám film nelíbil tak nekritizujte, protože film je opravdu parádí. Viděla jsem ho už mnohokrát a stále se na něj mohu dívat, protože on za to stojí. Pokud nemáte rádi akční filmy, protože většinou nestojí za nic, tak třeba vás tenhle film přesvědčí, jako už přesvědčil několik lidí.
Pokud tento film uvidíte s dabingem. Nesmí to tedy mít dabing nový, ale nevím jestli tenhle film teď někdo aktivně nepředaboval. Tak určitě neuděláte chybu, protože dabing je u tohoto filmu povedený a člověk začne chápat, proč u nás byl tak dobrý dabing. tento film je sice na pomezí, kdy dabing pozvolna šel někam, ale naštěstí ještě patří k těm lepším. Ať už hereckého ztvárnění až po překlad. Ano není doslova, ale kdyby byl doslova tak věřte, že by to nebylo k lepšímu. Takže dabing proste a jednoduše je víc jak dobrý a to říkám já, která sice proti dabingu nic nemá starších nadabovaných filmů se díky kvalitě dabingu zastává, ale preferuje originální zvuk a málo co sleduje, když si něco pouští nadabované. Nechtějte abych vás pak vysvětlila, proč je na nic si pouštět dabovaný film. To by bylo nadlouho. Takže vrátíme se k filmu. Určitě si ho pusťte, protože tento film má něco v sobě co se moc nevidí a to hlavně dnes.
 

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: